Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D (/Temat-Len-po-dlugiej-przerwie-bierze-sie-do-roboty-D-124112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 13-12-2015 11:43

(13-12-2015 11:05)Corleone napisał(a):  Mozesz polecic jakis dobry hosting ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ja ogolnie od dlugiego czasu korzystam z usług http://laohost.pl . Nie mialem nigdy problemow, takze mysle, ze moge polecic. Wink


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Corleone - 13-12-2015 12:45

Sprawdzilem oferte szkoda jedynie ze maja ograniczony transfer w miesiacu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 13-12-2015 18:10

Mały bonus


Dni 24, 25


Co zrobiłem?


- wyszukałem dwie nisze, które mają już po 2-3 miesiące, ale myślę, że na dniach może być na nie popyt, więc zaryzykowałem,
- zrobiłem do nich hacki w Visual Basic, napisałem posty i umieściłem je na stronie,
- zaindeksowalem linki z postami w Google Webmaster Tools,
- spingowałem posty na massping.org,
- dodałem backlinki na reddicie tradycyjnie w postaci postów tekstowych,
- spingowalem redditowe backlinki także na massping.org, ale pod innymi keywordami

Wejścia na stronę (zaktualizowane):

[Obrazek: 3ZvANWN.png]

Zarobki (zakutalizowane) :

[Obrazek: c2e734025f56498abd39d9e944139efe.png]

Mimo, że mamy niedzielę postanowiłem, że bonusowo w tym tygodniu dodam w nią posta. Z powodu, że dostałem lekkiej weny, to wrzuciłem też od razu niszę za jutro, co da mi WOLNY poniedziałek (ouuuu yeah Cool ). Wczoraj dodatkowo wpadły 2 leady, które zasiliły konto o $0,70. Dzisiaj natomiast wpadł lead za $3,05, który mimo że jest jeden, to i tak mnie satysfakcjonuje. Jutro zaktualizuję post, dodając poniedziałkowe i niedzielne ss'y zarobków oraz wejść na stronę. Tymczasem zostawiam was z tym postem i do następnego! Big Grin

@edit Zaktualizowałem ss'y Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - kazik0o - 13-12-2015 20:31

coraz lepsze leady Big Grin 11$ to francja?


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 13-12-2015 20:37

Tak, ale Francja wpadla w piatek, a to jest z wczoraj Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 16-12-2015 18:39

Dni 26, 27


Co zrobiłem?


- znalazłem dwie nisze, obie mają trochę czasu, ale jedna z nich praktycznie w ogóle nie ma konkurencji, a na drugą ostatnio wzrosło zainteresowanie,
- stworzyłem do nich hacki w Visual Basic, napisałem posty i wrzuciłem je na stronke,
- zaindeksowalem linki z postami w webmasterze Google,
- spingowałem dodane posty na massping.org,
- dodałem backlinki na reddicie jako posty tekstowe,
- spingowalem backlinki z reddita również na massping.org, ale jak zawsze pod innymi keywordami

Wejścia na stronę (stan na godzinę 19):

[Obrazek: V3aRGgt.png]

Zarobki (stan na godzinę 19):

[Obrazek: UmVnUzW.png]

Co tu dużo mówić. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Wejścia na stronę trzymają się na wysokim poziomie, kliknięcia tak samo, zarobki też rosną. Odwiecznym problemem jest tylko konwersja, ale myślę, że i na nią przyjdzie czas. Tongue Do następnego! Wink



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - kazik0o - 16-12-2015 19:19

W końcu, ileż można czekac Big Grin Hacki robisz tylko z wyglądu potem ss i do posta czy nagrywasz jak działa?


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 16-12-2015 19:28

(16-12-2015 19:19)kazik0o napisał(a):  W końcu, ileż można czekac Big Grin Hacki robisz tylko z wyglądu potem ss i do posta czy nagrywasz jak działa?

Nie wiedziałem, ze ktos jest az tak zainteresowany tym tematem Big Grin W poscie mam i ss, i nagranie "dzialania". Wink


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - kukuspl - 16-12-2015 19:58

Ja również jestem zainteresowany, zawsze mnie interesują dzienniki PPA, pewnie dlatego że sam zarabiam w ten sposób Smile mam podobne dniówki do Ciebie tylko mniej wejść na bloga, ale za to lepszą konwersje Smile Dużych zarobków życzę, będę obserwował Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 16-12-2015 20:51

(16-12-2015 19:58)kukuspl napisał(a):  Ja również jestem zainteresowany, zawsze mnie interesują dzienniki PPA, pewnie dlatego że sam zarabiam w ten sposób Smile mam podobne dniówki do Ciebie tylko mniej wejść na bloga, ale za to lepszą konwersje Smile Dużych zarobków życzę, będę obserwował Smile

Dzięki i rowniez powodzenia! ;D