Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D (/Temat-Len-po-dlugiej-przerwie-bierze-sie-do-roboty-D-124112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - PaidMoney - 05-12-2015 10:22

Powodzenia Big Grin Życzę Ci wielkich dniówek


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 08-12-2015 00:04

Dzień 18


Co dzisiaj zrobiłem?


- znalazłem nisze, która jest w miare nowa i ma dobre miejsca w rankingu,
- zrobiłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i dodałem go na strone,
- zaindeksowalem niszę w wyszukiwarce Google,
- spingowałem wrzucony post na stronie massping.org ,
- dodałem backlinka na reddicie w psotaci posta tekstowego,
- link do backlinka wrzuciłem też na massping.org , tradycyjnie pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: EwCJpj0.png]

Zarobki :

[Obrazek: VjCYkKj.png]

Rosnąca ilość wejść na stronę naprawdę zaczyna cieszyć oczy. Dopiero co cieszyłem się z przebicia 500 wejść na stronę, a tu kwestia dwóch dni jak przebite zostało 600. Ilość klikniec w link tez jest rosnaca i zadowalajaca. Jedyne nad czym moge pomarudzic (nad czyms zawsze trzeba Tongue), to tradycyjnie konwersja, która trzyma narazie dość niski pułap. Jeśli konwersja wzrośnie i będzie sie trzymać na stałym poziomie ~5% to bede szczesliwy. Ale na to jeszcze przyjdzie pora! Big Grin Takze zostawiam was z tym postem i do nastepnego! Cool



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 10-12-2015 00:27

Dni 19, 20


Co zrobiłem?


- znalazłem dwie nisze, do ciekawych gierek
- zrobiłem do nich hacki w programie Visual Basic, napisałem do nich posty i umiescilem je na stronie,
- zaindeksowalem nisze w Google,
- spingowałem posty na stronie massping.org ,
- dodałem backlinki na reddicie w postaci postow tekstowych,
- linki do backlinkow rowniez wrzucilem na massping.org , lecz pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: xJeTHXx.png]

Zarobki :

[Obrazek: 3d2105O.png]

Dwa ostatnie dni całkiem sympatyczne. Duża ilość wejść na stronę, no i oczywiście przedwczoraj konwersja na poziomie aż ~8% ! Jestem jak najbardziej zadowolony. Dzisiaj troche slabiej, ale zobaczymy czy ranek nic nie przyniesie. Także jak zwykle nastawienie pozytywne. Doskwiera mi jedynie duże zmęczenie i wieczne niewyspanie, ale mam nadzieję, że w końcu to nadrobie. Piona! Big Grin



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 11-12-2015 00:08

Dzień 21


Co dzisiaj zrobiłem?


- znalazłem nisze, do której nie jestem do konca pewien, ale zobacyzmy co czas przyniesie
- stworzylem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i dodałem go na stronke,
- zaindeksowalem go w wyszukiwarce Google,
- spingowałem wrzucony post na massping.org ,
- dodałem do posta backlink na reddicie w postaci posta tekstowego,
- link do backlinka wrzuciłem też do spingowania , tradycyjnie pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 6nd2fYe.png]

Zarobki :

[Obrazek: D0psd0s.png]

Wczorajszy dzień niestety nie przyniósł już więcej leadów, ale zawsze można się cieszyć z tego, że był jednak 1 lead a nie 0! Big Grin Dzisiaj wpadły 2 leady także jest w miare okej. Odzyskałem dzisiaj kontakt z dawnym znajomym (tak, z tym, o którym wspominałem w poście tytułowym), który może pomoże mi jeszcze w paru kwestiach i przy dobrych wiatrach nauczy mnie czegoś, co jeszcze bardziej rozwineloby strone. Dzisiejszy dzień koncze wiec z dobrym humorem i usmiechem na twarzy. Do nastepnego! Cool



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - kazik0o - 12-12-2015 19:09

gdzie sprawdzasz ile wyszukan ma dana nisza itp. Google trends czy cos innego?


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 12-12-2015 23:05

(12-12-2015 19:09)kazik0o napisał(a):  gdzie sprawdzasz ile wyszukan ma dana nisza itp. Google trends czy cos innego?

Google Keyword Planner Big Grin


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 13-12-2015 00:22

Dni 22, 23


Co zrobiłem?


- znalazłem dwie nisze, jedna ma już trochę czasu, a druga się dopiero wybija (może w nią trafie, jeśli bedzie roslo zainteresowanie),
- zrobiłem do nich hacki w Visual Basic, napisałem do nich posty i wrzucilem je na stronke,
- zaindeksowalem nisze w Webmasterze Google,
- spingowałem posty na stronce massping.org ,
- dodałem backlinki na reddicie jako posty tekstowe,
- spingowalem redditowe backlinki też na massping.org, ale pod innymi keywordami

Wejścia na stronę :

[Obrazek: PJOGlQV.png]

Zarobki :

[Obrazek: OKF0yDE.png]

Bardzo fajne dwa dni. Wczoraj kolega z Francji, postanowił mnie poczęstować swoją bagietką w postaci leada, a dzisiaj kumpel ze Szwajcarii zrobił robote Big Grin Wiem, ze to tylko jednorazowe wynagrodzenie, ale mimo wszystko dowodzi, że to co robię zaczyna przynosić ciekawe efekty, za które jestem coraz to lepiej wynagradzany. Z wielkim bananem na twarzy koncze dzisiejszy dzien. Trzymajcie sie! Cool



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - kazik0o - 13-12-2015 00:48

Ładnie ładnie, jeden z lepszych dzienników i widac efekty (y) blog na WP? I czy bloga pierw zapełniłes jakimis starymi wpisami czy od pierwszego posta są to nowe hacki?


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 13-12-2015 01:02

(13-12-2015 00:48)kazik0o napisał(a):  Ładnie ładnie, jeden z lepszych dzienników i widac efekty (y) blog na WP? I czy bloga pierw zapełniłes jakimis starymi wpisami czy od pierwszego posta są to nowe hacki?

Tak, blog stoi na WordPressie. A co do drugiego pytania, to praktycznie od poczatku staram sie wrzucać nowe hacki Wink


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Corleone - 13-12-2015 11:05

Mozesz polecic jakis dobry hosting ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka