Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D (/Temat-Len-po-dlugiej-przerwie-bierze-sie-do-roboty-D-124112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - imanust - 24-11-2015 23:50

Powodzonka! Systematyczną pracą i używaniem mózgu w najmniejszym choćby stopniu pozwoli Ci z czasem zarobić dobre pieniądze Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 29-11-2015 20:26

Dni 7-12


Jak wygladala sytuacja?


Niestety zmęczenie od próbnych matur dało się we znaki. Późne chodzenie spać, wstawanie o 6:30 dzień w dzień, coraz bardziej wykańczało moj organizm. Tongue Wyrobiłem przez to tylko 50% tygodniowej normy, a więc dodałem 3 z 6 postów.
Które dni odpuściłem i dlaczego ?
- Wtorek - musiałem się trochę przygotować do matury z matmy
- Czwartek - przygotowanie się do rozszerzenia z geografii
- Sobota - Od 13 do 23 byłem u dziadków, w domu byłem około 24 (dziadkowie mieszkają 50 km ode mnie i oczywiście robiłem jako kierowca xd)
Mimo wszystko pozytywnym aspektem jest to, że nie ma już dni, w których nie wpadnie ani jeden lead. W tym tygodniu wszystko wraca do normy i bede codziennie uzupelnial dziennik oraz wrzucał posty.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 5h5afn.jpg]

Zarobki :

[Obrazek: Ir3WJ5X.png]

Jak widać codziennie wejścia na stronę oscylują w granicach 300+ (ostatnie 254, ale jeszcze 4 godziny do konca doby Smile), każdego dnia wpadnie również jakiś cent albo dwa. Także wszystko na plus, byle więcej i więcej. Do nastepnego! Big Grin



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - karusek - 30-11-2015 21:53

Powodzenia! Lol


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 02-12-2015 00:40

Dni 13,14


Co zrobiłem?


- wyszukałem dwie interesujące nisze i zrobiłem do nich hacki,
- wrzuciłem na stronkę 2 posty ze znalezionymi niszami,
- zaindeksowalem posty w google,
- spingowałem wrzucone posty na massping.org ,
- dodałem do nich backlinki na reddicie jako pola tekstowe,
- spingowalem na massping.org takze moje backlinki z reddita, ale pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: D3cB4A4.png]

Zarobki :

[Obrazek: t92k76d.png]

Zawiało w tych 2 ostatnich dniach pesymizmem. W poniedziałek nie wpadło niestety nic (lecz w poniedziałek zazwyczaj jest poweekendowy deficyt wejść i pobrań Tongue) a we wtorek kokosów też nie zbiłem. Mimo to, nie czuje sie z tym źle. Wiem, że nie zawsze będzie tak kolorowo, jak by się chciało. Te kolory trzeba wywalczyć ciężką pracą i dążeniem celu. Także zostawiam was z tym postem i do następnego! Big Grin



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - stuudenciok - 02-12-2015 17:18

Nie ma co się zrażać, że jednego dnia nic nie wleci, wiem z autopsji. Powodzenia!


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 03-12-2015 00:01

Dzień 15


Co dzisiaj zrobiłem?


- tradycyjnie poszukałem niszy, która wydaje się nie być oblegana i jednocześnie w miarę przystępna,
- zrobiłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem do niego posta i dodałem go na stronie,
- zaindeksowalem niszę w Webmasterze Google,
- spingowałem wrzucony post na massping.org ,
- dodałem backlinka na reddicie jako post tekstowy,
- link do backlinka wrzuciłem też na massping.org , jak zawsze pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: nisLa8R.png]

Zarobki :

[Obrazek: 9EF7bb5.png]

Jak widać ilość wejść na stronę jest OK, dużo klików w oferty, ale jeśli chodzi o konwersję, to moja stronka chyba przeżywa jakiś wewnętrzny kryzys Tongue Może to wina zmian ofert w serwisie (byćmoże się zmieniły), może kwestia niefarta, a może jakichś dziwnych problemów z serwisem. Osobiście jednak obstawiam po prostu na niefart ostatnimi czasy ;D. Mimo to poza konwersją wszystko ma tendencję rosnącą, więc jest dobrze! Także tylko praca, praca, praca i będzie dobrze. Big Grin Do następnego!



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 04-12-2015 16:12

Dni 16,17


Co zrobiłem?


- wyszukałem dwie bardzo nowe gamingowe nisze dość znanych firm i zrobiłem do nich hacki,
- wrzuciłem na 2 posty na strone z tymi niszami,
- zaindeksowalem posty w Google Webmaster,
- spingowałem wrzucone posty na stronie massping.org ,
- dodałem do nich backlinki na reddicie w postaci posta tekstowego,
- spingowalem na massping.org takze moje backlinki z reddita, ale jak zawsze - innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 9sXnwbK.png]

Zarobki :

[Obrazek: 7CXrIo7.png]

Udało się już przebić barierę 500 unikalnych wejść na stronę w ciągu dnia (yaaaay Tongue). Wczoraj wpadlo $2,5 , więc jest okej. W środę trochę mówiłem o kryzysie strony, ale jednak jak sie rano obudziłem, to za środę na koncie ujrzałem $3,7 , co od razu wywołało uśmiech na mojej twarzy. Powoli rosną wejścia, kliknięcia na stronie. Jeśli się to zacznie przekładać również na leady to będzie super. Trzymajcie sie! Big Grin



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - dm11211 - 04-12-2015 19:16

Witaj strona jest w języku polskim czy angielskim. Powodzenia w dalszym zarabianiu.


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 05-12-2015 04:15

(04-12-2015 19:16)dm11211 napisał(a):  Witaj strona jest w języku polskim czy angielskim. Powodzenia w dalszym zarabianiu.

Stronka jest w języku angielskim i dzięki! Big Grin


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Corleone - 05-12-2015 04:43

będę obserwował i leci repucik za twoją motywację, zobaczymy co z tego wyjdzie życzę powodzenia