Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D (/Temat-Len-po-dlugiej-przerwie-bierze-sie-do-roboty-D-124112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Matixio - 28-02-2016 19:43

Jak tam kiedy wracasz do prowadzenia dziennika ?Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 05-12-2016 01:55

WIELKA REAKTYWACJA



Witam wszystkich po meeeeega długiej przerwie. Było dużo zawirowań i zmian przez ten okres, ale w końcu postanawiam wrócić i spróbować jeszcze raz! Big Grin


Co sie działo przez ten czas, jak wyglada sytuacja ?

Ogólnie upadek strony zaczął się w lutym. Zauważyłem, że nagle przestało cokolwiek wpadać i wejścia na stronę praktycznie spadły do zera. Okazało się, że dostałem bana od Google za rzekomo czysty spam (każdy post miał unikalne minimum 300 słów). 2 miesiące próbowałem wszystkiego i walczyłem, żeby odzyskać stronę. Niestety nieskutecznie. Szczerze mówiąc mocno mnie to podłamało. Nadszedł kwiecień i niestety nie miałem czasu, żeby stawiać nową stronę, ponieważ matury były tuż tuż. Napisałem matury i nadszedł czas na odpoczynek. Potem pod koniec lipca przyszły wyniki. Okazały się wystarczająco dobre (głównie rozszerzona geografia z wynikiem 70%), żebym dostał się na studia - kierunek Gospodarka Przestrzenna.
Potem nadeszła połowa sierpnia i wyjechałem na miesiąc do Niemiec, żeby zarobić trochę grosza. Wróciłem pod koniec września, wprowadziłem się z kolegami do Wrocławia na okres studiów i zacząłem studenckie życie. Big Grin

Tak to mniejwięcej wygląda w skrócie. Teraz postawiłem nową stronę ".com", oczywiście znowu spróbuję uderzyć w hacki. Teraz będzie dużo trudniej niż wcześniej, ponieważ zaczynam totalnie od 0. Mam jednak nadzieję, że dam radę. Poza to mam fajny pomysł na niszę, do ktorej bym potrzebowal nowej strony. Nie jest zwiazana z hackami, jest mocno oblegana i wszedzie jej pełno, ale w takim zastosowaniu w jakim chcialbym jej uzyc nie ma zadnych stron z tego co przejrzalem. Ale z ta nisza to poooozniej, jak juz tu uda mi sie cos wyczarować. Tongue

Nie wiem jak bedzie tym razem z postowaniem, bede staral sie robic to w miare mozliwosci tak jak kiedys, czyli 1 dzien = 1 post. Czasem nie bedzie to mozliwe, bo troche kolokwiów mam w najblizszych tygodniach i trzeba bedzie sie uczyc, ale bede robil co w mojej mocy.

Także widzimy się przy najblizszym poście.

Wielka PJONA ! Cool


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Matixio - 05-12-2016 04:29

Obserwuje ponownie i życzę wysokich zarobków może również zacznę tak jak ty na hackach.


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 06-12-2016 00:57

Dzień 1


Co zrobiłem?


- znalazłem nisze,
- stworzyłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i wrzucilem ja na stronke,
- zaindeksowalem link z postem w Google Webmaster Tools,
- spingowałem dodany post na massping.org,
- dodałem kilkanaście komentarzy pod postem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: f342f93a894746c495d3dc92fbc21236.png]

Zarobki :

[Obrazek: 37da5e6c4b654d919329965480041978.png]

Jak powiedziałem, tak zrobiłem. Dzisiaj pierwszy post na nowej stronie ujrzał światło dzienne. Zobaczymy jak to wszystko bedzie działać. Narazie oczywiście wszelkie liczniki są bliskie zeru. Na jakiekolwiek efekty liczę dopiero po okresie około 2 tygodni, także wtedy tak naprawdę ten dziennik dopiero zacznie "istnieć". Na ten moment więc tyle ode mnie i do zobaczyska! Big Grin



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 06-12-2016 23:06

Dzień 2


Co zrobiłem?


- znalazłem nisze,
- stworzyłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i wrzucilem go na stronke,
- zaindeksowalem posta w Google Webmaster Tools,
- spingowałem post na massping.org,
- dodałem kilkanaście komentarzy pod postem,
- podopracowywałem stronę pod wzgledem wyświetlania tagów, meta desciption etc.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 8898db087c7749ff9476b41521c577f6.png]

Zarobki :

[Obrazek: 6746754ded274f5f90931f4f6557766c.png]

Jak widać powoli ruch na stronie jak rowniez na landing page'ach hacków zaczyna się pojawiać. Mimo, że miałem dzisiaj dużo nauki, to i tak 2 post zawitał na stronie. Nie moge sie juz doczekac pierwszych efektow pracy. Do nastepnego! Tongue



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 09-12-2016 01:27

Dni 3, 4


Co zrobiłem?


- znalazłem 2 nisze,
- stworzyłem do nich hacka w Visual Basic, napisałem posty i wrzucilem je na stronke,
- zaindeksowalem posty w Google Webmaster Tools,
- spingowałem posty na massping.org,
- dodałem kilkanaście komentarzy pod każdym z postow.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 23de0dc334034eee887a66958f28b485.png]
[Obrazek: 2ceb9af134554aef81451f38e7bfdacc.png]


Zarobki :

[Obrazek: 8ea1e3c8ba084b49beb4ce3e7b8dc1aa.png]

Kolejne kliki i pageviewsy zaczynają sie pokazywać, więc stronka na pewno jest już w wyszukiwarkach. W środe nie mialem czasu na prace, ale mimo to w czwartek usiadłem do pracy i napisałem i czwartkowy post i zaległy środowy, takze systematycznosc i motywacja jest Big Grin Do nastepnego! Smile



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 10-12-2016 01:14

Dzień 5


Co zrobiłem?


- znalazłem niszę,
- stworzyłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem do niej posta i dodałem na strone,
- zaindeksowalem post w Google Webmaster Tools,
- spingowałem go na massping.org,
- dodałem kilkanaście komentarzy pod postem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 236939e90d8646858b26ef0d50ff637c.png]

Zarobki :

[Obrazek: 45591658aed84d439d498da956253a5f.png]

Stronka powoli nabiera wejść, lecz tak jak mówiłem, na pierwsze efekty licze po około dwóch tygodniach, ponieważ proces indeksowania jest dość powolny. Obecnie na 42 linki zaindeksowane według Google są dopiero 3, także jeszcze trochę poczekamy. Tongue Praca wre, zmotywowałem się, a to narazie najważniejsze. Pjona! Big Grin



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 13-12-2016 21:18

Niestety w tym tygodniu z powodu kolokwiow mam duzo nauki, wiec wziac sie do pracy i umiescic najblizszy post bede mogl dopiero w piatek, jak juz bedzie po wszystkim. Przepraszam za sytuacje, no ale w tym wypadku nauka jest wazniejsza. Do zobaczenia ! Wink


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Matixio - 22-12-2016 14:35

Jak tam idzie kiedy jakaś aktualizacja ?Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 28-12-2016 17:42

Dodałem kilka postów, ale narazie nie mam czasu wrzucac tu aktualizacji bo jestem poza domem. Smile