Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D (/Temat-Len-po-dlugiej-przerwie-bierze-sie-do-roboty-D-124112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 30-01-2016 15:33

@up

Postow mam kilkadziesiat. Zadnego seo nie wykupuje Wink


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - zbyszeq - 31-01-2016 22:01

@[adek112233]
jak tam dzisiaj Big Grin?
Pisz pisz, bo to jeden z ulubionych dzienników Tongue


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 01-02-2016 15:50

@up

Pisalem w poscie podsumowujacym styczen, ze postowanie zaczynam ponownie 2-3 lutego, bo strona padla z "przedawkowania" hostingu i przenosze sie na inny Tongue


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - zbyszeq - 01-02-2016 19:02

@[adek112233]
to wybacz, czytałem o tym i pisząc tamtego posta zupełnie o tym nie pamiętałem Big Grin.


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Ravson - 01-02-2016 19:34

Dziennik ciekawy, pozostaje teraz tylko czekać aż przeniosą Ci wszystko i wracam do śledzenia. Póki nie masz tak dużego nakładu pracy, można złapać Cie na PW/GG i zadać kilka mniejszych pytań? Wink


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 01-02-2016 20:33

@up

Dzisiaj jeszcze bede dostepny. Wyslalem Ci gg na pw Wink


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 03-02-2016 00:09

Dzień 61


Co dzisiaj zrobiłem?


- znalazłem nisze kilkudniowa nisze,
- zrobiłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i dodałem go na strone,
- zaindeksowalem niszę w webmasterze Google,
- spingowałem wrzucony post na stronce massping.org ,
- dodałem backlinka na reddicie w postaci posta tekstowego,
- link do backlinka wrzuciłem też na massping.org , tradycyjnie pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 0sc5S2A.png]

Zarobki :

[Obrazek: cOBQZ4O.png]

W dniu wczorajszym stronka sie odnowila na starym hostingu, poniewaz zaczal sie nowy miesiac. Dzisiaj udalo mi sie juz calkowicie przeemigrowac na nowy hosting. Jesli chodzi o zarobki, to niestety duzo wejsc, konwersja slaba i niskie leady. Miejmy nadzieje, ze jest to spowodowane obecnymi przenosinami i ze szybko minie. Google tez chwilke wariowalo przez zmiane hostingu, wiec to takze moze byc jednym z powodow. Narazie zostawiam was z tym postem i do nastepnego! Big Grin



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Matixio - 03-02-2016 14:53

(03-02-2016 00:09)adek112233 napisał(a):  
Dzień 61


Co dzisiaj zrobiłem?


- znalazłem nisze kilkudniowa nisze,
- zrobiłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i dodałem go na strone,
- zaindeksowalem niszę w webmasterze Google,
- spingowałem wrzucony post na stronce massping.org ,
- dodałem backlinka na reddicie w postaci posta tekstowego,
- link do backlinka wrzuciłem też na massping.org , tradycyjnie pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 0sc5S2A.png]

Zarobki :

[Obrazek: cOBQZ4O.png]

W dniu wczorajszym stronka sie odnowila na starym hostingu, poniewaz zaczal sie nowy miesiac. Dzisiaj udalo mi sie juz calkowicie przeemigrowac na nowy hosting. Jesli chodzi o zarobki, to niestety duzo wejsc, konwersja slaba i niskie leady. Miejmy nadzieje, ze jest to spowodowane obecnymi przenosinami i ze szybko minie. Google tez chwilke wariowalo przez zmiane hostingu, wiec to takze moze byc jednym z powodow. Narazie zostawiam was z tym postem i do nastepnego! Big Grin

Omg jak ty to robisz??? U mnie wogole nie ma zadnych efektów ... działam tak samo jak ty ....


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 04-02-2016 21:47

OGŁOSZENIE



Witajcie!
Musze was poinformowac, ze przez najblizsze dni nie bede nic umieszczal w dzienniku ani wrzucal postow na strone.

Pierwszy a zarazem główny powod to to, ze niestety prawdopodobnie na moja strone zostal nalozony filtr od Google. Bede musial rozpatrzyc sprawe i przede wszystkim wstrzymac sie z postowaniem. Mam nadzieje, ze bedzie dało rade sie z tego filtru w jakis sposob obronic. Sad

Drugim powodem jest to, ze jutro wyjezdzam na tydzien na ferie do Niemiec. Bycmoze powinienem na chwile zapomniec o tym wszystkim i chociaz przez tydzien sie zrelaksowac.

Zobaczymy jak sie dalej sprawa potoczy. Nie wyobrazam sobie, ze cala poswiecona praca zostanie zniszczona przez jeden glupi filtr. Bede walczyl wszystkimi mozliwosciami, aby odzyskac swoja strone.

Takze zyczcie mi powodzenia i wierzmy, ze do niedlugiego uslyszenia! Idea



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Matixio - 05-02-2016 00:08

Ja również prawdopodobnie złapałem filtra Sad