Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GERMAN PTC- Ciekawy,PŁACI POLECAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GERMAN PTC- Ciekawy,PŁACI POLECAM (/Temat-GERMAN-PTC-Ciekawy-PLACI-POLECAM-124108)

Strony: 1 2


GERMAN PTC- Ciekawy,PŁACI POLECAM - timo7 - 15-11-2015 11:49

[Obrazek: banner.gif]

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

Parę dni temu znalazłem ciekawy bux. Jestem w nim już kilka dni i wygląda, że jest ok.

Opiszę go w skrócie:

- Za klik od 0,005 do 1,666$
- Za ref klik do 0,05
- 15 reklam dziennie
- Możliwość kupna poleconych na stałe
- Natychmiastowa wypłata


[Obrazek: 2j855w.png]

TAK WYGLĄDA KONTO NA GERMAN PTC.

[Obrazek: 2lkvdzk.png]

TAK WYGLĄDAJĄ REKLAMY.

[Obrazek: 33bzvhh.png]

UPGRADE KONTA- np. kupisz konto za 5$ na 5 dni i masz za to 8$ po 5 dniach Smile

[Obrazek: 15cyijb.png]

A TU JEST SPIS WYPŁAT JAK TO WYGLĄDA W GERMAN PTC

[Obrazek: banner.gif]

Zapraszam do rejestracji myślę, że trochę pomogłem

Ref link http://germanptc.com/?ref=tymonek7
Czysty link http://germanptc.com

LUB Z BANERA PONIŻEJ

[Obrazek: banner.gif]

POZDRAWIAM


RE: GERMAN PTC- Ciekawy, Płaci - cloud14 - 15-11-2015 20:46

Jakie jest minimum do wypłaty ??


RE: GERMAN PTC- Ciekawy, Płaci - Leos2011 - 15-11-2015 21:31

Ja niestety się nie zarejestruję, na razie daję sobie spokój z nowymi buxami i skupiam się na takich, co są NA PEWNO WYPŁACALNE bo ostatnio przejechałem się na trzech buxach
Więcej w moim poradniku
http://zarabiam.com/Temat-Buxy-dla-poczatkujacych-115705


RE: GERMAN PTC- Ciekawy, Płaci - Jusinek - 22-11-2015 15:13

Wypłacają?

SCAM, potwierdzone info!


RE: GERMAN PTC- Ciekawy, Płaci - timo7 - 27-11-2015 17:22

WITAM BUX PŁACI JEST SUPER OTO DOWÓD WYPŁATY ZLECIŁEM JĄ 2 DNI TEMU I PRZED CHWILKĄ OTRZYMAŁEM PRZELEW. A JUTRO ZLECAM KOLEJNĄ OK 4 $ JAK DOSTANĘ PRZELEW TO OCZYWIŚCIE SIĘ POCHWALĘ Smile

POLECAM TEGO BUXA WARTY REJESTRACJI !!!


[Obrazek: banner.gif]

[Obrazek: 10pu0ys.jpg]

ZAPRASZAM DO REJESTRACJI

[Obrazek: banner.gif]


RE: GERMAN PTC- Ciekawy,PŁACI POLECAM - timo7 - 28-11-2015 07:33

Właśnie zleciłem kolejną wypłatę jak tylko dojdzie wrzucę screena. POZDRAWIAM i ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

[Obrazek: banner.gif]


RE: GERMAN PTC- Ciekawy,PŁACI POLECAM - timo7 - 03-12-2015 18:56

ALE JAJA!!! ZLECIŁEM WYPŁATĘ I KTOŚ PODMIENIŁ ADRESS PAYPAL !!!! NIESTETY PIENIĄDZE (OK 3.60$ NASZCZĘŚCIE TO TYLKO GROSZE ALE CHODZI O FAKT) ZOSTAŁY PRZELANE NA TEN ADRES PAYPAL ( MAM JESZCZE JEDEN FRANCUZ MIAŁ TAKI SAM PROBLEM PODAM OBY DWA )

- [email protected]
- [email protected]


UWAŻAJCE NA TE EMAILE I SPRAWDZAJCIE CODZIENNIE USTAWIENIA KONTA CZY WASZ ADRES TO WASZ Smile


P.S TEN PROGRAM TO NIE JEST SCAM WYPŁACAJĄ NON STOP MOŻNA SPRAWDZIĆ W PROOF. SAM JUŻ JEDNĄ DOSTAŁEM A DRUGĄ PRAWIE TEŻ GDYBY NIE OSZUŚCI. ZLECIŁEM KOLEJNĄ I ZOBACZYMY JAK BĘDZIE SPRAWDZAM CODZIENNIE KONTO Smile

[Obrazek: banner.gif]


RE: GERMAN PTC- Ciekawy,PŁACI POLECAM - timo7 - 04-12-2015 22:55

I znowu to samo brak mi słów miał ktoś kiedyś taki problem ???


RE: GERMAN PTC- Ciekawy,PŁACI POLECAM - Leos2011 - 04-12-2015 23:07

Czemu się nie zarejestrujesz do takich, co wiadomo, że na pewno płacą i nie znikną po kilku tygodniach?


RE: GERMAN PTC- Ciekawy,PŁACI POLECAM - timo7 - 05-12-2015 16:04

Bo już w tych wszystkich jestem zarejestrowany neobux, ojooo, paidverts, traficmonson, itp. Poszukuje czegoś nowego.
Ten bux wygląda na ok wypłatya przyszła po 24h. Tylko z następnymi wypłatami mam problem bo ktoś w ostatniej chwili podmienia moje konto paypal. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić ??? DZIĘKI Z GÓRY ZA POMOC I POZDRAWIAM.