Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) (/Temat-Wazne-Info-dot-auto-refreshu-news-1241)



Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - Leopard - 29-01-2010 16:07

Nowy news:
Redemption reminder: Autofill and roboform are allowed, but use of bots, scripts, repeated refreshing, or anything that violates our is forbidden, and can get you banned from the site.

Polski:

Przypominacz o restocku: Autofill i roboform (?) są dozwolone, ale używanie bot'ów, skryptów, Angel auto odświeżaniaAngel i wszystkiego co narusza inne zasady jest zabronione i doprowadzi do banicji konta.

Tak więc koniec z auto refresh'ami Smile

pozdrawiam


RE: Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - jakubixioraczek - 29-01-2010 16:08

No to trzeba się przygotowywać na restock Tongue


RE: Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - rubik - 29-01-2010 16:09

autofil i roboform to skrypty, które wpisują za Ciebie dane Wink


RE: Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - mikolaj90 - 29-01-2010 16:20

Ci lockerz to tak jak by nie myśleli.

Autoodświeżanie jest zabronione, ale i tak KAŻDY BĘDZIE ODŚWIEŻAŁ ILE WLEZIE. W końcu trzeba odświeżać, bo inaczej nie da rady Tongue


RE: Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - Leopard - 29-01-2010 16:22

Auto odświeżanie Smile. A nie normalne. Chodzi o to, żę auto odświeżanie robi to regularnie. A raczej nie uda ci się przez 3h odświeżać równo co 5s. Smile.


RE: Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - Agnieszka_17 - 29-01-2010 16:59

Widzę ,że restockowi towarzyszą duże emocje Smile

Ja nie mam żadnego z tych narzędzi Tongue


RE: Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - Qrinq - 29-01-2010 17:03

Agnieszka zlociutka moja Smile lepiej wyposaż sie w autofilla bo bez tego moze byc ciezko co kolwiek zdobyc ^^ tutaj kazda sek. na wage zlota jest Tongue


RE: Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - BartuS - 29-01-2010 17:25

Nie zgodzę się z tym... Wpisywałem ręcznie dane na rozwalonej klawiaturze bez klawiszy tylko gumki, a dziś dostałem Tracking Number i paczka jest w WaWie. Zdobyłem iPod Touch 8gb


RE: Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - Zythus - 29-01-2010 17:26

Nooo niestety. 2 minuty i nie ma PSP... musisz wbić w co najmniej 1 minutę restocku, żeby zdobyć psp/wii...

Bartuś, używałeś auto refresha? Smile


RE: Ważne!!! Info dot. auto refreshu! (news) - Luinehil - 29-01-2010 17:29

Może tym razem zwiększą ilość nagród? Tongue