Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nawiąże współpracę, wykonam skrypty i programy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nawiąże współpracę, wykonam skrypty i programy (/Temat-Nawiaze-wspolprace-wykonam-skrypty-i-programy-124099)



Nawiąże współpracę, wykonam skrypty i programy - piotrs - 15-11-2015 00:58

Cześć,
niedawno strzelił mi rok od kiedy interesuję się zarabianiem w internecie, do tej pory zarobiłem 9.000zł i tutaj moja przygoda się skończyła, bo na moje blogi zostały nałożone filtry od wujka Google. Jak wtedy mi się udało, to teraz nie mogę z niczym opłacającym się ruszyć, dlatego mam zamiar zaatakować inaczej - na co dzień zajmuję się programowaniem i oferuję tworzenie wszelkich skryptów, programów, też botów za kasę, chętnie nawiąże też z kimś współpracę właśnie w tym samym kierunku, czyli dostarczaniu jakichś pomocnych programików, skryptów etc... Dla zainteresowanych - programuję głównie w C#, PHP, JavaScript, Python. Często łączę kilka języków dla lepszego efektu końcowego lub wygodniejszej obsługi.

Dalszy kontakt przez PW lub GG - 13876370, jestem otwarty na propozycje Smile
Albo też w tym temacie Tongue


RE: Nawiąże współpracę, wykonam skrypty i programy - deidara3210 - 21-11-2015 00:55

Czy automaczyną captchę byś umiał zrobić jeśli się wgl da ? Chodzi mi o te które są typu : daj coś na coś.


Nawiąże współpracę, wykonam skrypty i programy - Hybrid1990 - 05-10-2021 17:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.