Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze kroki, inwestycja drobniaków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pierwsze kroki, inwestycja drobniaków (/Temat-Pierwsze-kroki-inwestycja-drobniakow-124095)



Pierwsze kroki, inwestycja drobniaków - Geckonek - 14-11-2015 22:44

Hej
Chciałbym sobie w coś wsadzić ok. 4$. Jest jakiś sposób? Głównie chodzi mi o klikanie reklam, kupno jakiegoś bonusu, aby szybciej wystartować. By samemu długo tego nie robić.


RE: Pierwsze kroki, inwestycja drobniaków - flyhigh - 14-11-2015 23:44

fajki kup, akurat styknie a od stycznia wyzsza akcyza to zarobisz na tym z dwa złote.


RE: Pierwsze kroki, inwestycja drobniaków - Geckonek - 15-11-2015 00:59

Dzięki za podpowiedź, czyli za mało jak rozumiem. Kurde myślałem że na coś na początek by stykło.


RE: Pierwsze kroki, inwestycja drobniaków - Miluus - 15-11-2015 08:08

Kup za to jakąś część BTC i może ci się poszczęści i cena pojdzie w góre to troche zarobisz ale to i tak nie będzie dużo...

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Pierwsze kroki, inwestycja drobniaków - hypocrisy - 15-11-2015 08:46

Możesz te drobniaki wrzucić w jakiegoś revshare, np świeży RevShareNow oferuje paczki po 2$ ze 120% stopą zwrotu, więc miałbyś dwie paczuszki na start, jako bazę do dalszej reinwestycji. Inna sprawa, że po pierwsze, pieniądze włożone w jakiegokolwiek hyipa to pieniądze potencjalnie stracone, a dwa, że prowizje przy wpłatach/wypłatach i 30% przymusowej reinwestycji mocno ograniczyłyby twój zysk i tak niewielki zysk.
Dlatego myślę, że jeśli już chcesz w coś inwestować, to dociułaj jeszcze trochę drobnych, np w Clixsense możesz dość sprawnie uzbierać, jeśli umiesz wypełniać ankiety czy oferty (jeśli chcesz, możesz się zarejestrować z linku w mojej sygnaturce). I zajrzyj do dziennika zarobkowego jednego z naszych użytkowników http://zarabiam.com/Temat-Buxy-dla-poczatkujacych-115705, może podłapiesz trochę chęci do klikania. Smile


RE: Pierwsze kroki, inwestycja drobniaków - Leos2011 - 15-11-2015 10:05

Hipocrisy, dziękuję bardzo za polecenie mojego skromnego dziennika Smile