Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarobek kilku złoty dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: zarobek kilku złoty dziennie (/Temat-zarobek-kilku-zloty-dziennie-124088)



zarobek kilku złoty dziennie - Kyoshaa - 14-11-2015 19:12

Siemka Smile
Chciałbym rozpocząć zarabianie w sieci. nie myślę o jakiś wielkich kwotach. Fajnie byłoby mieć jakieś ~10zł dziennie (patrząc na to, że są i ludzie zarabiający po 500zł+ dziennie myślę, że 10zł wiele to nie jest).
Co byłoby najlepszą metodą na zarobek tych kilku złoty?
Mam "niszę" a mianowicie fejkowy prywatny serwer do pewnej gry. Serwerów prywatnych do tej gry nie ma więc teoretycznie byłaby to dobra nisza...problemem jest jedynie to, że nie znam się na tworzeniu WP no i to byłby w sumie jedyny problem

Jest coś innego ? PPI ma sens jeśli nie zrobię bloga ? np spam na fb bądź na yt. da radę wyciągnąć troszkę ?

Jakieś inne propozycje ? z góry dziękuję Smile


RE: zarobek kilku złoty dziennie - rozekrr - 14-11-2015 19:17

Taką kwotę to 2 leady na jakimś serwisie sub sms zwykłym spamem na fb. Z tym problemu na pewno nie będziesz miał. Z czasem, poczytaj forum i nauczysz się wielu rzeczy, od tego ono jest Wink Powodzenia!


RE: zarobek kilku złoty dziennie - Kyoshaa - 14-11-2015 19:27

a czy jest jakiś serwis sub sms oferujący leady z Polski jak i z innych państw ? zrobiłbym coś w html, dał sub'a w iframe i lead dobierałby się według IP czy czegoś tam. Po prostu żeby suby działały z każdego państwa (anglia / niemcy / Polska) a nie z samej Polski


RE: zarobek kilku złoty dziennie - szykiryki - 14-11-2015 19:33

hotcash, eforsa, firesub sprawdz. Choć to premium sms, a nie sub, jesli chodzi o zagranice.


RE: zarobek kilku złoty dziennie - rozekrr - 14-11-2015 19:34

Nie musisz nic robić programy globalne mają np. FireSub, HotCash, eForsa, MyLead itp. poczytaj forum, wybierz program pod siebie, wiedza jest pod ręką.


RE: zarobek kilku złoty dziennie - Kyoshaa - 14-11-2015 19:39

a coś innego aniżeli premium / sub sms ? czy na PPI bez bloga da radę zarobić +/- 10zł dziennie za bardzo się nie wysilając ?
czy są jakieś kreatory stron html ? chodzi mi o coś bardzo prostego. gra o której myślę jest skierowana dla dzieci w wieku 12-15 lat. na 90% dzieci w tym wieku nie patrzą za bardzo na wygląd i estetykę lecz na to co jest oferowane Smile a na prywatny serwer zapotrzebowanie jest niezwykle duże Smile

PPI da radę ?


RE: zarobek kilku złoty dziennie - rozekrr - 14-11-2015 19:41

Na PPI nie zarobisz tyle dziennie bez dobrego zaplecza, gdyż stawki są tam niskie w porównaniu np. do PPA czy sub/premium sms. Chyba że USA targer to 2$ za pobranie.

Doradziłem Ci że 10 zł dziennie to 2-3 leady w obojętnie jakim serwisie sub/premium sms i lekki spam na FB, tutaj dużo się nie napracujesz, a swoje osiągniesz.


zarobek kilku złoty dziennie - piotrekprorok - 14-11-2015 19:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.