Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z zalogowaniem w Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Problem z zalogowaniem w Adsense (/Temat-Problem-z-zalogowaniem-w-Adsense-124066)



Problem z zalogowaniem w Adsense - master4 - 14-11-2015 11:22

Jakiś rok temu założyłem konto adsense i zapomniałem o nim, teraz chciałem utworzyć nowe konto ale przyszedł meil, że mam stare konto Adsense. Postanowiłem to stare konto usunąć i próbować założyć na nowy mail ale cały czas wyświetla się :

Konto nieaktywne
Konto AdSense nie istnieje dla takiego loginu, ponieważ jest ono przypisane do podania, które zostało odrzucone. Po więcej informacji, proszę przejrzeć wiadomość, którą Ci wcześniej przesłaliśmy.



Możliwe, że trzeba trochę poczekać albo można przesłać kolejne zgłoszenie do rozpatrzenia, co w tej sytuacji robić? Ma ktoś może meil kontaktowy do helpu? Jakoś nie umiem znaleźć.
Pozdrawiam


RE: Problem z zalogowaniem w Adsense - trybulski - 26-11-2015 14:45

Zadzwoń do nich na 800 702 380 i zadaj to samo pytanie. Powinni pomóc Smile


RE: Problem z zalogowaniem w Adsense - mandez - 21-01-2016 08:46

(14-11-2015 11:22)master4 napisał(a):  Jakiś rok temu założyłem konto adsense i zapomniałem o nim, teraz chciałem utworzyć nowe konto ale przyszedł meil, że mam stare konto Adsense. Postanowiłem to stare konto usunąć i próbować założyć na nowy mail ale cały czas wyświetla się :

Konto nieaktywne
Konto AdSense nie istnieje dla takiego loginu, ponieważ jest ono przypisane do podania, które zostało odrzucone. Po więcej informacji, proszę przejrzeć wiadomość, którą Ci wcześniej przesłaliśmy.



Możliwe, że trzeba trochę poczekać albo można przesłać kolejne zgłoszenie do rozpatrzenia, co w tej sytuacji robić? Ma ktoś może meil kontaktowy do helpu? Jakoś nie umiem znaleźć.
Pozdrawiam

Sprawdź czy nie jesteś zalogowany na innego np gmaila (ja tak kiedyś miałem)


RE: Problem z zalogowaniem w Adsense - PanCaro - 21-01-2016 23:19

(26-11-2015 14:45)trybulski napisał(a):  Zadzwoń do nich na 800 702 380 i zadaj to samo pytanie. Powinni pomóc Smile

Do AdWords? Po co?



Mail do Adsense jest ale nie napiszesz do nich. Mając zarobki powyżej 25$ masz pełny kontakt z pracownikiem Google.

Po co zakładać na nowy mail? Działaj na tamtym.