Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Joomla, a wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Joomla, a wordpress (/Temat-Joomla-a-wordpress-124062)



Joomla, a wordpress - obik69 - 14-11-2015 01:40

Czesc bawilem sie troche w WP i niby byl prosty ciezko bylo mi dopasowac template pod siebie. Przerzucilem sie na joomle, czy jest ktos moze kto powie mi gdzie znajdde darmowe template (magazine), poradnik dla poczatkujacych itp bo przyznam szczerze ze mnie nerwica bierze bardzo zlozona ta joomla Sad


RE: Joomla, a wordpress - PvdH - 15-11-2015 03:05

No nie wiem, czy wybierając szablon typu magazine Joomla będzie dobrym rozwiązaniem Wink
Wordpress jest jednak dużo bardziej przyjazny tego typu stronom.


RE: Joomla, a wordpress - jajqo - 25-12-2015 21:32

Dlatego polecam powrót do WP ( 4.4) , o wiele bardziej mniej skomplikowana administracja i prostszy i intuicyjny interfejs Big Grin


RE: Joomla, a wordpress - vertez5 - 08-02-2016 08:09

magazine trudno robic w joomli tylko woordpres


RE: Joomla, a wordpress - peterus92 - 23-02-2016 20:49

mam magazyny do joomli niedługo powrzucam


RE: Joomla, a wordpress - WuJeKuBa - 24-02-2016 13:27

Stary ja pamiętam jak na koniec gimnazjum musiałem zrobić stronę na Joomli na 6 z informatyki, to było coś takiego, że ciągle jakieś problemy z nią miałem, ciągle czegoś w niej nie potrafiłem zrobić, zawsze potrzebowałem aby mi pan to ogarnął, więc ci jej nie polecam. Próbowałem również zrobić stronę pod sub/premium SMS i było naprawdę mi ciężko skonfigurować szablon pod to i zrobić to jak należy. Gdy przeinstalowałem na Wordpressa wszystko poszło jak po maśle - nie mam do tej pory najmniejszych z nią problemów. Jeśli czegoś nie wiedziałem z WP, to napisałem tutaj na forum i wszystko wiem Big Grin Poza tym wordpress ma dobre darmowe style, więc czego chcieć więcej? Big Grin Jeśli chcesz mieć z górki, to w Joomle się nie pchaj Wink


RE: Joomla, a wordpress - peterus92 - 24-02-2016 13:31

kubaszek jestem tego samego zdania Smile codex wordpressa jest tak obszery, że można sobie samemu coś napisać od podszewki. Najlepiej moim zdaniem jest postawić wp i wgrać jakiś szablon responsywny i VC (visual composer) to tez zalezy od szablonu czy bedzie wspolgralo. A wtyczek jest od groma i ciut ciut Big Grin