Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasa za Rejestracje w grach ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kasa za Rejestracje w grach ? (/Temat-Kasa-za-Rejestracje-w-grach-124034)



Kasa za Rejestracje w grach ? - kredson - 13-11-2015 17:30

Witam jako że posiadam kanał na Youtube dostałem cos takiego jak reflinki czyli rejestracje w grach za pieniadze

Osoby chetne ktore chca troche zarobic Zapraszam na GG : 1205595 tam wszystko obgadamy i powiem co i jak szukam osob ktore beda robiły reflinki i bede im płaci 50% z zrobionych reflinki czyli rejestracji w grach

moje wyciągi z miesiąca

[Obrazek: 2h5oh9u.png]



RE: Kasa za Rejestracje w grach ? - Make it - 13-11-2015 18:00

Więc mamy tu przykład typowego wyzyskiwacza
1 serwis to gameflow
2 zapłaci dopiero jak jemu zapłacą
3 każdy może zrobić sb konto i reflinki i dostawać 100 % zamiast 50 %
Bo od działania samotnego to jedyna różnica , czyli bbrak pozytywnych aspektów w kwesti współpracy z tym panem chyba zze chcecie komuś za free 50% oddawać


RE: Kasa za Rejestracje w grach ? - NovoLex - 13-11-2015 18:17

(13-11-2015 18:00)Make it napisał(a):  Więc mamy tu przykład typowego wyzyskiwacza
1 serwis to gameflow
2 zapłaci dopiero jak jemu zapłacą
3 każdy może zrobić sb konto i reflinki i dostawać 100 % zamiast 50 %
Bo od działania samotnego to jedyna różnica , czyli bbrak pozytywnych aspektów w kwesti współpracy z tym panem chyba zze chcecie komuś za free 50% oddawać

Troszke sie mylisz co do tego pana bo 3 miechy temu robiłem mu refy i zapłacił bardzo dobrze tez na poczatku sie bałem ze nie zapłaci ale zaplacil jak jemu wyplacili

Polecam


RE: Kasa za Rejestracje w grach ? - Make it - 13-11-2015 18:36

Czyli chwalisz sie tym że oddałeś mu 50% za darmo ? Wink czy nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi


RE: Kasa za Rejestracje w grach ? - kredson - 13-11-2015 18:41

Temat do zamknięcia już nie potrzebuję więcej ludzi.

mam już wystarczająca ilośc


Kasa za Rejestracje w grach ? - Klin - 13-11-2015 19:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.