Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hostinger - Zawieszone konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hostinger - Zawieszone konto (/Temat-Hostinger-Zawieszone-konto-124033)



Hostinger - Zawieszone konto - krzysio3001 - 13-11-2015 17:12

Mam domenę i darmowy hosting pod fake hacki na hostingerze. Dziś otrzymałem wiadomość:
Cytat:Twoje konto hostingowe zostało zawieszone. Poniżej znajdują się dane tego konta:

Plan Hostingowy: Darmowy
Domena: ------.com
Powód: Nadużycia
Dodatkowe Informacje: Otrzymaliśmy zgłoszenie od H24Staff, że Państwa strona zaangażowana jest w nielegalną działalność, która jest pogwałceniem naszego Regulaminu. Dalsze informace z raportu: Phishing, scam or hacking activities. (We have received report from H24Staff that your website has been involved into illegal activity that violates our terms of service. More details from the report: Phishing, scam or hacking activities.)

Proszę skontaktować się z nami możliwie jak najszybciej, aby przywrócić działanie swojej strony.

Hostinger Polska
Więc, co teraz? smutny


RE: Hostinger - Zawieszone konto - krupnik211 - 13-11-2015 17:25

Zacznij się pakować zaraz przyjadą czarni i cię wezmą Jerk2 No co jak masz kopie strony to idź na inny hosting jak nie to pisz, że usuniesz dane (skopiujesz na pc i idziesz na inny hosting). Lol


RE: Hostinger - Zawieszone konto - krzysio3001 - 13-11-2015 17:49

Napisałem do supportu, żeby mi usunęli wszystkie pliki z hostingu i odblokowali. Zobaczymy czy tak zrobią, jak nie to trudno. Pewnie dostałem bana, bo akurat przy tej domenie nie zakupiłem hostingu premium. Lol


RE: Hostinger - Zawieszone konto - krupnik211 - 13-11-2015 17:59

Mogłeś napisać, że sam usuniesz.Lol Przenieś się na inny darmowy hosting hostinger to chyba najgorszy wybór.Huh


RE: Hostinger - Zawieszone konto - Ascoran - 13-11-2015 20:47

Przecież na darmowym planie hostingera strona więcej nie działa niż działa... Ciągle same błędy...
Już nawet wole cba z reklamami niż hostingera bo przynajmniej działa cały czas strona działa.
Polecam zabrać pliki i bazę i przenieść się na inny hosting - polecam http://webd.pl/


RE: Hostinger - Zawieszone konto - krzysio3001 - 13-11-2015 22:53

Dzięki Wink Jutro sobie poszukam coś ciekawszego. Ach, ten piątek 13-go...


RE: Hostinger - Zawieszone konto - Polsky - 16-11-2015 19:59

Miałeś tam darmowy hosting czy płatny? bo sam tam trzymam pewne skrypty Wink i szkoda żeby nagle znikły


RE: Hostinger - Zawieszone konto - MaciejB - 11-12-2015 03:04

Ja nie polecam Hostingera. Niby wszystko jest ok, ale już zdarzyło mi się, że strona została usunięta z powodu przekroczenia limitu CPU. Nie odratowałem jej.


RE: Hostinger - Zawieszone konto - remaps - 05-01-2016 13:16

Też miałem kilka spamów na hostingr.pl i zablokowali. Szkoda bo nawet www nie dało się odzyskać.