Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB (/Temat-Zaba-ogromna-motywacja-subsms-FB-124011)

Strony: 1 2


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - ZabaGamer - 15-11-2015 03:15

Dzięki, że ktoś czyta, to odrazu motywuje do pracy Smile . Dzisiaj kolejny dzień rozwijania zaplecza i troszkę spamu, niestety padły mi dwa konta, jedno Sobie założyłem, może za dużo nie zrobiłem, ale byłem trochę przemęczony i to dlatego ;x. Jutro nadrobię i pozakładam kilka fake kont i je jakoś porozwijam Big Grin .

Myślę, że na razie informacji o kontach nie ma co wstawiać, bo jedne padają i zakładam nowe więc tylko info o FP ^^.
Założyłem Sobie 3 nowe FP typowo pod suby no i jakoś powoli je rozwijam, a na ten moment wygląda to tak.
[Obrazek: 64263738489395845797.jpg]

1. 98 LIKE
2. 109 LIKE
3. 162 LIKE ( Tu mam mega zasięgi, ponad 2k :o )
4. 174 LIKE
5. 199 LIKE
6. 212 LIKE


CEL : 78zł / 100zł


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - swiftx - 15-11-2015 03:51

obserwuje, powodzonka! Wink


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - full2000 - 15-11-2015 11:44

Powodzenia ! Smile


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - ZabaGamer - 16-11-2015 21:49

Wczoraj nie dodałem postu, ponieważ miałem problemy z internetem ^^
Na dzisiaj spam już właściwie zakończyłem, jedyne co będę jeszcze robił to zakładaj fake konta i przygotowywał je na jutro + rozwijał FP i wrzucał tam trochę postów Big Grin .
Na ten moment zarobki prezentują się tak Big Grin
[Obrazek: 01695038282531535955.jpg]

Jak możecie zauważyć Swój pierwszy cel zrealizowałem bardzo szybko Smile . Na prezent dla dziewczyny już jest, teraz aktualnie nie mam jakiegoś konkretnego celu pieniężnego, jednak moim celem będzie minimum 5 leadów dziennie i będę do tego dążył Smile . Ogólnie przemyślałem sporo w Swoim życiu, bo mam na prawdę dużo pomysłów na zarobek w internecie tylko trochę ze mnie leń i z realizacją różnie bywa. Ale o tym bardziej się rozpisze w piątek, o ile to wgl kogokolwiek interesuje Smile .

A tak BTW jeżeli jest tu ktoś, kto ogarnia w miare PPA i mógłby mi pomóc bardzo serdecznie bym skorzystał, chciałbym rozpocząć zarabianie tą metodą Smile

CEL : 108zł / 100zł (WYKONANY Big Grin Big Grin Big Grin )
CEL DZIENNY : 18zł / 30zł


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - Mikey - 16-11-2015 23:36

Gratulacje, że osiągnąłeś cel! Smile


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - Amarenka - 17-11-2015 00:16

Jasne czekamy do piątku =)


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - ZabaGamer - 17-11-2015 22:39

Dzisiaj cel osiągnięty, jestem z tego bardzo bardzo zadowolony Smile . Tym bardziej, że wszystko wpada pasywnie, ponieważ dziś puściłem tylko 10 postów spamu. Ogólnie z dnia na dzień co raz mniej spamuje, staram się kierować ruch na moje FP, których jest co raz więcej i które oczywiście rosną w siłę Smile .
Dzień jak najbardziej na plus Smile .

[Obrazek: 07902535457789891436.jpg]

CEL DZIENNY : 30zł / 30zł

Co dzisiaj zrobiłem ?
- pododawałem znajomych na fake kontach i pozapraszałem ich do polubienia stron ( myślę, że było ich około 1500, z czego jakaś połowa się powtarzała, ponieważ aktualnei posiadam konta z tymi samymi grupami, ale już wkrótce to się zmieni Smile )
- wrzuciłem pare postów na moje FP + skomentowałem je z innych kont dla zwiększenia aktywności i przede wszystkim wiarygodności Smile
- podbiłem Sobie trochę like na AMF do postów, przez co wyglądają bardziej realistycznie Smile


Natomiast moje FP na ten moment prezentują się tak :
1. 99 LIKE - GIMBUSIARSKI
2. 258, 264, 330, 357, 456, 523 LIKE - ERO
3. 143, 186, 267 LIKE - POD SUBY



Na jutro planuję zrobić kilka fake kont, pododawać znajomych i jechać standardowo to co dzisiaj Smile . 25 Listopada wypłacam pieniądze, więc celu aktualnie nie będę ustalał, więcej na ten temat info w piątkowym wpisie Smile . Chciałbym w niedalekiej przyszłości zainwestować w jakąś reklamę FP. Dzisiaj to by było na tyle, ponieważ spadam bo czeka mnie jeszcze sporo nauki Smile . Życzę wszystkim miłej nocy Big Grin


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - JustinTime - 17-11-2015 23:11

Reklama na fp? lepiej kup reklame od kogos na forum ponieważ subów i tak nie zarklamujesz(chyba ze masz sposob Big Grin)


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - ZabaGamer - 17-11-2015 23:57

Znaczy reklama do FP erotycznych i gimbusiarskich, to miałem na mysli Big Grin.
Bo FP pod Suby to Sobie sam powoli reklamuje i stopniowo dodaje komentarze itd ^^.