Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB (/Temat-Zaba-ogromna-motywacja-subsms-FB-124011)

Strony: 1 2


Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - ZabaGamer - 13-11-2015 09:37

Witam, nazywam się Sebastian i mam 18 lat, jestem uczniem technikum informatycznego, aktualnie jestem na 3 roku, no i myślę, ze z takich rzeczy o mnie to by było tyle Smile .
Postanowiłem powrócić do zarabiania w sieci, ponieważ mam ogromną motywację. Poznałem cudowną dziewczynę, niestety mieszka daleko ode mnie ( ponad 300km ) .
Tak więc domyślacie się już na pewno na co będę zbierał pieniądze Smile . Nie jestem jakimś człowiekiem, który szasta kasą na prawo i lewo, a z przedmiotów multimedialnych mam już wszystko co by mnie satysfakcjonowało ( muszę tylko wymienić mikrofon, który się zepsuł). Ale teraz przejdźmy do konkretów.
Będę zarabiał przede wszystkim z FB, jakoś tam zarabianie podchodzi mi najbardziej.
Na razie próbuję Swoich sił z subsms, a dokładnie stronką leadmore.pl.
Na ten moment sytuacja u mnie wygląda tak :[Obrazek: 35426949707910151706.jpg]

Aktualnie cały czas rozbudowywuję zaplecze i to na tym przedewszystkim się skupiam. Posiadam 2 konta posiadające ponad 400 znajomych i drugie tyle zaproszeń ( znalazłem bardzo fajny sposób na to ). A także 4 konta mniejsze, na których czasem puszczę Sobie jakiś spamik. Oprócz tego rozwijam 3 małe FP, które będą mi służyły pod suby i ewentualnie skracanie ( na razie na wszystkich jest około 100 +/- like)
Niska konwersja jest spowodowana tym, że próbuję cały czas szukać nowych metod i odpowiednej niszy, oczywiście na bieżaco wszystko analizuje. A więc ja zabieram się za ogarnianie kont i jak coś się u Mnie zmieni na pewno dam znać jeszcze wieczorem Smile . Po za tym miłego dnia wszystkim earnerom !

Pierwszy cel to uzbieranie na prezent dla dziewczyny Wink
CEL : 24zł / 100zł


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - mikuss - 13-11-2015 09:53

ciekawy dziennik, powodzenia


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - spaltooln - 13-11-2015 16:10

Powodzenia Smile


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - ZabaGamer - 14-11-2015 02:28

No to podsumowanie dnia wygląda tak, jak dla mnie całkiem spoko wynik na początek, tym bardziej, że jak już wspominałem dopiero buduję zaplecze Smile

[Obrazek: 32195966838132309531.jpg]

W dniu dzisiejszym nic nie zarobiłem, bo "dzień" dopiero się rozpoczął Smile . Mała konwersja i dużo wejść jak już mówiłem spowodowane testowaniem wielu metod, ale jakoś mi to nie przeszkadza Big Grin . Tak żeby ten dziennik ładniej się czytało będę opisywał trochę dokładniej moje zaplecze i zarobki na ten moment Smile . Zacznijmy od zaplecza jak to teraz wygląda Big Grin

KONTA FB:
1. 472 znajomych + 756 zaproszeń do znajomych
2. 398 znajomych + 288 zaproszeń do znajomych
3. 216 znajomych + 484 zaproszenia do znajomych
4. 210 znajomych + 72 zaproszenia do znajomych
FP:
1. 82 LIKE
2. 115 LIKE
3. 129 LIKE
4. 151 LIKE

CEL : 48zł / 100zł

Jutro przede wszystkim będę robił porządek z grupami, muszę zostawić Sobie tylko te w których nie potrzebna jest akceptacja przez admina, a także nabyć ich troche więcej, bo na każdym koncie mam tylko po 20-30, a po przeglądzie pewnie większa połowa odleci.
Oprócz tego akceptuję kolejnych znajomych i rozwijam FP, puszczę troche spamu i może znowu coś wpadnie Smile


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - dzejkobs - 14-11-2015 06:32

Powodzenia! Będę zaglądał Wink


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - ZabaGamer - 14-11-2015 09:57

Dzisiaj rano Sobie zaglądam i wpadły dwa leady Smile
[Obrazek: 43735148601599445684.jpg]

Niestety zablokowali mi również jedno konto, ale to nic, takie życie zarabiania na FB ^^.
Cieszy mnie mocno, że leady mam już z 4 programów, a im większa innowacyjność tym lepiej jak dla mnie Big Grin .
Wpadłem również na kilka pomysłów co do nowych FP pod suby, które będę rozwijał Smile .
No nic, to by było na tyle. Większą analizę zrobię wieczorem Smile . A teraz życzę wszystkim miłego dnia i lecę coś kombinować Smile

Cele na dzisiaj :
* zrobić 5 fake kont, pododawać zdjęcie, pozapraszać znajomych, pododawać grupy i poudzielać się na Nich
* rozwijać FP i dobić na wszystkich ponad 100 like
* podobijać like pod postami na FB, żeby miały wiekszą wiarygodność

CEL : 60zł / 100zł


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - Miedziany - 14-11-2015 11:48

Powodzenia! Huh


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - Kapka - 14-11-2015 12:13

Widzę że idzie Ci podobnie jak mi. Życzę powodzenia. Pisz na pw jak chcesz bo z chęcią bym sie powymieniał metodami zarobku


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - Pmxq - 14-11-2015 20:57

Życzę powodzenia w zarabianiu, jak i z dziewczyną ( doskonale wiem jak to jest w związkach na odległość bo mnie też to dotknęło ), będę zaglądał Big Grin


RE: Zaba - ogromna motywacja - subsms/FB - Lavilare - 14-11-2015 21:04

Życzę Ci powodzenia i zapraszam do mojego dziennika Smile