Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na Instagramie (/Temat-Zarabianie-na-Instagramie-124005)

Strony: 1 2 3 4 5


Zarabianie na Instagramie - InstaKing - 13-11-2015 00:48

Witam, zamierzam zarabiać na Instagramie. Jeszcze nie wiem w jaki sposób wykorzystam konta natomiast póki co skupię się na zdobywaniu followersów.
Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda następująco:

Konto 1 (Fotki modelek) - 727 Followers
Konto 2 (Amerykańska gwiazda popkultury)- 152 Followers

W planach mam otwieranie kolejnych kont i tak jak w tytule stworzenie własnego imperium, a dziennik ten ma za zadanie motywować mnie do dalszej pracy Wink


RE: Zarabianie na Instagramie - full2000 - 13-11-2015 01:21

Interesuje mnie ten dziennik jak i Twój przyszły sposób zarobku.
Dodaję do obserwowanych jednocześnie życząc Powodzenia ! Smile


RE: Zarabianie na Instagramie - deidara3210 - 13-11-2015 10:38

Dość ciekawa idea Big Grin Życzę powodzenia ;p Jak już będziesz miał dużo followersów ktoś z forum napewno doradzi ci jak na tym zarobić ^^ Chociażby później płatne share na twoim ig ;p


RE: Zarabianie na Instagramie - Pocket - 13-11-2015 10:52

Zajmuje się instagramem napisz na priv dam kilka wskazówek to co zamierzasz prowadzić nie przyniesie Ci zysku. Mam dobrą niszę pod IG, która Ci się spodoba.


RE: Zarabianie na Instagramie - Ebisu - 13-11-2015 13:14

Powodzenia! Będa się przyglądał


RE: Zarabianie na Instagramie - bilo22 - 13-11-2015 13:48

Jak na moje to od początku powinieneś budować dane konto patrząc na czym później będziesz chciał zarabiać, bo nałapanie tony ludzi nie przełoży się na zarobki, skoro będą to przypadkowe osoby.


Odp: Zarabianie na Instagramie - jupp82 - 13-11-2015 14:13

Ciekawie sie zapowiada! Bede sledzil. Sam mysle nad sposobami zarobku na Insta i Twetiem

Tapnięte....


RE: Zarabianie na Instagramie - gift256 - 13-11-2015 20:49

Ciekawy sposób, powodzenia Lol


RE: Zarabianie na Instagramie - zjadamkredki - 13-11-2015 21:06

Powodzenia Wink


RE: Zarabianie na Instagramie - InstaKing - 13-11-2015 23:20

Dzięki wszystkim za pozytywne słowa, dzięki wam jest moc do pracy na wyższych obrotach Smile

@bilo22 - Problem tkwi w tym że póki co nie mam planu w jaki sposób wykorzystam te konta. Robiąc konta skierowane do różnych grup docelowych, przekonam się który target przyniesie największe zyski. Wszystko wyjdzie w praniu ; )

13/11/15

Dzisiaj doszło nowe konto o tematyce fitness.

Konto 1 (Fotki modelek) - 1017 Followers
Konto 2 (Amerykańska gwiazda popkultury) - 266 Followers
Konto 3 (Fitness) - 91 Followers