Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przyjemna i efektywna nauka języka angielskiego :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przyjemna i efektywna nauka języka angielskiego :D (/Temat-Przyjemna-i-efektywna-nauka-jezyka-angielskiego-D-123987)



Przyjemna i efektywna nauka języka angielskiego :D - deidara3210 - 12-11-2015 19:22

Witam Big Grin Znalazłem ciekawą formę nauki języka angielskie zarówno dla tych co dopiero chcieliby się zacząć uczyć lub tych co chcą sobie tylko utrwalić słówka. Mowa tu o aplikacji na twój telefon lub tablet "Lang Mission" możecie ją bez problemowo pobrać z google play. Dla dzieci też się skutecznie sprawdza. W aplikacji mamy do wyboru różne misje i mini gry. Np. obrona miasta, spadają nam z nieba spadochrony z polskimi słówkami i musimy zaznaczyć co one znaczą po angielsku, oczywiście wcześniej mamy naukę słówek Smile Wydaję mi się że nie może być nic lepszego niż połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Więcej informacji znajdziesz tutaj : http://www.langmission.pl/


RE: Przyjemna i efektywna nauka języka angielskiego :D - Global - 18-11-2015 07:53

najlepsze są moim zdaniem fiszki!!


RE: Przyjemna i efektywna nauka języka angielskiego :D - deidara3210 - 21-11-2015 19:57

Ja fiszek nie lubię bo tam samemu trzeba dodać słowa Sad Ale do ściagąnia całkiem ok Big Grin


RE: Przyjemna i efektywna nauka języka angielskiego :D - Venoom - 21-11-2015 21:55

Fiszki fajna sprawa, zaraz przetestuję aplikację Big Grin


RE: Przyjemna i efektywna nauka języka angielskiego :D - Pawlak093 - 22-11-2015 01:10

szkoda, że nie na ios ;(


RE: Przyjemna i efektywna nauka języka angielskiego :D - shady1971 - 30-11-2015 17:54

Duolingo też jest dobrą apką Wink