Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-na-stream-ach-123986)

Strony: 1 2 3 4 5


[Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 12-11-2015 19:14

1. Nazwa: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach!
2. Opis: Zarabianie na streama’ch poprzez Premium SMS to żadna nowość. Warto jednak dodać, że po upływie kilku lat zalewających z każdych stron ofert SMS (suby, Premium) zwykły spam niestety nie wystarczy. Pokieruje Cie do wysokich zarobków na tego typu programach krok po kroku. Do głównych sposobów wymagana jest inwestycja (w zależności od Twojego wyboru: od ok. 20 zł do 500 zł - pamiętajmy, że możemy reinwestować). Dodatkowo w poradniku podałem bardzo cenne kontakty.
3. Przykładowy zarobek z jednego programu:
[Obrazek: syryjt.jpg]
4. Cena: 35 zł
5. Kontakt: PW
6. Płatność: PayPal

Proszę o niewypowiadanie się osób, które nie chcą kupić poradnika, a jedynie nabić posty.

Oddane do recenzji dla Majki.



RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - Majka - 12-11-2015 20:12

Recenzja:



Na wstępie dziękuję za zaufanie i powierzenie mi recenzje poradnika. Postaram się Wam pomóc w dokonaniu zakupu.
Przedstawie Wam kilka istotnych wiadomości dotyczących sprzedawanego towaru.

Poradnik dotyczy zarobku w subsms/premium w programach typu stream. Jak sama nazwa wskazuje zarabiamy na wydarzeniach sportowych, koncertach itp. Poradnik opisuję nam jak zarabiać bardziej profesjonalnie czyli nie dotyczy bezmyślnego spamu, facebooka itp.
Autor podaje krok po kroku jak zarobić. Potrzebna jest własna strona. Większość z Was tego nie będzie potrafiło ale... Zapewnienie autora z priv: Jeśli ktoś nie będzie potrafił stworzyć strony to będę mu służył pomocą - gwarantuję.
Autor pamiętał wspomnieć również o promowaniu Waszej www. Także podał sprawdzone kontakty mające na celu płatną promocję.
Sugeruję nie sprzedawać więcej niż 10 sztuk.
Poradnik napisany w sposób estetyczny!

Podsumowanie:
Jak dla mnie poradnik trochę krótki. Większość od razu go przekreśli gdyż po zakupie nie zarabiamy od razu czy następnego dnia. Trochę użycia głowy jest potrzebne.
Metoda zawarta w poradniku przewinęła się już kiedyś na forum. Jednak autor w tym przypadku trochę ją "odpicował". Osobiście znałam ten sposób doskonale (przyznam się, że sama na tym co nie co zarobiłam).
Zatwierdzam go do sprzedaży gdyż uważam, że cena jest adekwatna do treści.
Nie każdy na nim zarobi ale osoba, która będzie chciała i weźmie się za "robotę" Może jeszcze w tym miesiącu ogarnąć niezła kwotę.

UWAGA: Poradnik przeznaczony dla osób kumatych Wink
Wg. mnie obiektywna ocena poradnika to 6,5/10.



RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 12-11-2015 20:24

Dzięki za recenzję!

Cytat:Większość z Was tego nie będzie potrafiło ale...

Według mnie większość osób tutaj potrafi stworzyć własną stronę Smile Oczywiście podtrzymuje: jeśli będzie miał ktoś z tym choćby najmniejsze problemy - pomogę od a do z.

Cytat:Jak dla mnie poradnik trochę krótki.

Próbowałem pisać jak najbardziej treściwie i krótko.


Odp: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - jupp82 - 12-11-2015 20:54

Strona w HTML czy moze byc Worldpress? Mam oewne diswiadczenia z promocja srteamow ale tak jak piszesz zwykly spam juz nie wystarcza.

Tapnięte....


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 12-11-2015 21:05

(12-11-2015 20:54)jupp82 napisał(a):  Strona w HTML czy moze byc Worldpress? Mam oewne diswiadczenia z promocja srteamow ale tak jak piszesz zwykly spam juz nie wystarcza.

Tapnięte....

Jak najbardziej może być WordPress Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - Lajkus - 12-11-2015 21:12

(12-11-2015 21:05)alfonsPL napisał(a):  
(12-11-2015 20:54)jupp82 napisał(a):  Strona w HTML czy moze byc Worldpress? Mam oewne diswiadczenia z promocja srteamow ale tak jak piszesz zwykly spam juz nie wystarcza.

Tapnięte....

Jak najbardziej może być WordPress Smile

Moge prosić o gg Smile ?


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 12-11-2015 21:45

(12-11-2015 21:12)Lajkus napisał(a):  
(12-11-2015 21:05)alfonsPL napisał(a):  
(12-11-2015 20:54)jupp82 napisał(a):  Strona w HTML czy moze byc Worldpress? Mam oewne diswiadczenia z promocja srteamow ale tak jak piszesz zwykly spam juz nie wystarcza.

Tapnięte....

Jak najbardziej może być WordPress Smile

Moge prosić o gg Smile ?

Jeśli możesz podaj swoje GG na PW a ja się odezwę (będzie mniej zamieszania).


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - Klin - 12-11-2015 23:00

@[alfonsPL] jak rozumiem opisane metody promocji zawarte w poradniku działają tylko na Polskę czy na reszte swiata takze efekty beda dobre ?


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 12-11-2015 23:05

(12-11-2015 23:00)Klin napisał(a):  @[alfonsPL] jak rozumiem opisane metody promocji zawarte w poradniku działają tylko na Polskę czy na reszte swiata takze efekty beda dobre ?

Raczej jest to metoda skierowana na target PL, natomiast prawdą jest, że ktoś sprytny przeniesie ją bez problemu do globalnych odbiorców.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - maniek250 - 13-11-2015 08:26

W jakim czasie tyle zarobiłeś ? Big Grin Biere wyślij nr gg na pw Smile