Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic ~300 napaleńców dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Traffic ~300 napaleńców dziennie. (/Temat-Traffic-300-napalencow-dziennie-123984)



Traffic ~300 napaleńców dziennie. - war43 - 12-11-2015 18:56

Witam.
Na początek podkreślam, że jestem zielony w tworzeniu, zarządzaniu oraz zarobku na własnej stronie internetowej.

Aktualnie zarabiam przez Shorte oraz SubSMS.
Z Shorte mam około 300 UU dziennie, którzy klikają w link, w celu zobaczenia zdjęcia erotycznego (zdjęcia umieszczam na TinyPic itp.)
Wszyscy ci fapacze to Polacy.

Czy jest możliwość założenia własnej strony i dodawania zdjęć na nią zamiast na TinyPic, i dodatkowo na tym zarobić?
Macie dla mnie jakieś porady?

Jeśli zajdzie potrzeba, jestem w stanie zainwestować w hosting / domenę, nie muszę się ograniczać do Bloggera czy czegoś w ten deseń.

W zamian za pomysł i polecenie serwisu oferującego możliwość zarobku na takiej stronie, oczywiście zarejestruję się z refa. Wink


RE: Traffic ~300 napaleńców dziennie. - Panco122 - 14-11-2015 01:10

Napisz pw, chętnie pomogę. Sam przed bardzo długi czas zarabiałem na tego typu stronie


RE: Traffic ~300 napaleńców dziennie. - MajaJuliaOla - 15-11-2015 11:26

300 to troszkę mało jeśli chciałbym zarabiać z wyświetleń, może jakiś novem.pl?