Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECĘ] Baza grup FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECĘ] Baza grup FB (/Temat-ZLECE-Baza-grup-FB-123979)



[ZLECĘ] Baza grup FB - Better_Faster - 12-11-2015 17:58

Witam,
Zlecę zrobienie bazy grup według moich słów kluczowych.
Polegałoby to na wyszukaniu grup, selekcji wyszukanych grup (wyrzuceniu grup śmieciowych) oraz złożeniem wszystkiego do jednego pliku.
Po więcej szczegółów zapraszam na PRIV lub GG 52393841 (preferuję GG)


RE: [ZLECĘ] Baza grup FB - RatownikMedyczny - 14-11-2015 17:04

napisane na gg


RE: [ZLECĘ] Baza grup FB - imanust - 25-11-2015 14:49

Wiem, że temat troszke stary ale mogę zrobić to dla Ciebie za darmo jeżeli potrzebujesz - w kilka minut Smile


RE: [ZLECĘ] Baza grup FB - Better_Faster - 26-11-2015 03:13

(25-11-2015 14:49)trybun napisał(a):  Wiem, że temat troszke stary ale mogę zrobić to dla Ciebie za darmo jeżeli potrzebujesz - w kilka minut Smile

Chodzi niestety o to, że każdą z wyszukanych grup trzeba fizycznie sprawdzić i określić czy pasuje do określonego przeze mnie targetu więc uwierz mi, że "kilka minut" to za mało Wink


RE: [ZLECĘ] Baza grup FB - piotrgk4 - 27-11-2015 13:54

Znaczy ile mniej więcej grup Pana by interesowało? Chodzi mi tylko o oszacowanie pracy. Cóż potrzebny jest tylko bot odnośnie wyszukiwania grup po frazie Smile Najlepiej się nada ninja blaster.


[ZLECĘ] Baza grup FB - yazir - 03-01-2016 01:32

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.