Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fortadpays - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Fortadpays (/Temat-Fortadpays-123946)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 15-03-2016 20:37

Cytat:Masz to na stronie fap,



RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 15-03-2016 21:18

Szkoda, że się nie rozumiemy, cóż zejdę do Twojego poziomu i wyjaśnię Ci łopatologicznie.

Jestem właścicielem strony, wypisuję na niej co mi się podoba. Napiszę, że inwestuje w transportery kosmiczne do zdobycia diamentów z planety Pulsar PSR J1719-1438. To też powiesz, że warto u mnie wrzucać swoje dolary bo jestem inwestorem?

Konkretne dowody to takie, które należą do podmiotu przeciwnego, czyli jeżeli firma rzekomo inwestuje w wyrób własnych towarów, to pokaż mi fabryki, gdzie są i czy jest podana informacją że producentem jest FAP.

To że zamieszczą informację, że inwestują w zakłady sportowe to tak samo jak z live monitorem z Marlive. Ogranicza nas tylko fantazja.

Chcę byś udokumentował to co powiedziałeś. Jedynie do czego nawiązujesz to strona FAP.
Nie podałeś żadnego konkretu od 2 stron poza wymysłami wypisanymi na stronie.

Raz jeszcze proszę byś podał konkrety. A wtedy na pewni więcej osób przekona się do tego biznesu.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 15-03-2016 22:16

(15-03-2016 21:18)kernst napisał(a):  Szkoda, że się nie rozumiemy, cóż zejdę do Twojego poziomu i wyjaśnię Ci łopatologicznie.

Jestem właścicielem strony, wypisuję na niej co mi się podoba. Napiszę, że inwestuje w transportery kosmiczne do zdobycia diamentów z planety Pulsar PSR J1719-1438. To też powiesz, że warto u mnie wrzucać swoje dolary bo jestem inwestorem?

Konkretne dowody to takie, które należą do podmiotu przeciwnego, czyli jeżeli firma rzekomo inwestuje w wyrób własnych towarów, to pokaż mi fabryki, gdzie są i czy jest podana informacją że producentem jest FAP.

To że zamieszczą informację, że inwestują w zakłady sportowe to tak samo jak z live monitorem z Marlive. Ogranicza nas tylko fantazja.

Chcę byś udokumentował to co powiedziałeś. Jedynie do czego nawiązujesz to strona FAP.
Nie podałeś żadnego konkretu od 2 stron poza wymysłami wypisanymi na stronie.

Raz jeszcze proszę byś podał konkrety. A wtedy na pewni więcej osób przekona się do tego biznesu.
A czy ja jestem ksiegowym?
Napisalem ze tak jest na stronie fap.
Tego jak jest naprawde nie wiem ani ja ani ty.
W RS nic nie jest pewne.
Zawsze mozna inwestowac w inny program gdzie mozemy miec 100% pewności ze to zwykle ponzi.
Tu przynajmniej jest szansa że rzeczywiście mają zewnętrzny przychod.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Fallriv - 21-03-2016 21:18

Nie wiem czy zauważyliście, ale dodano możliwość geo-targetowania reklamy Wink

Co ciekawe - można dodać link do filmu na youtube Big Grin


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 22-03-2016 13:34

geo-targetowanie jest nieprzydatne w polsce, chyba że chcesz reklamować polski produkt tylko na polskim rynku w przeciwnym wypadku znacznie się ograniczasz Big Grin

a film to ciekawa opcja


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Fallriv - 22-03-2016 14:39

No oczywiście, że geo-targetowanie służy do reklamy produktu do konkretnej grupy docelowej - jak można twierdzić, że to nie przydatne facepalm


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 22-03-2016 15:17

Źle się wyraziłem Smile Nie opłaca się targetować na Polskę, jeżeli nie handlujemy tylko lokalnym produktem. Tak samo lepiej ustawić target na kraje ameryki lub Australii w poszukiwaniu poleconych niż w Polsce Rolleyes


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Akaishi909 - 22-03-2016 15:39

Po jakim czasie zwraca się paczka? i ile dostaniemy wyświetleń za tego 1$?


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 22-03-2016 15:56

Niecałe 2% dziennie = 50 dni (zwrot 1$), paczka zamknie się przy 220% ROI czyli po 110 dniach
z 1$ mamy 5 wyświetleń


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Fallriv - 22-03-2016 15:57

Dokładnie w ile nikt nie powie bo naliczenia są zmienne - ostatni tydzień 1,6% dziennie Wink Ale w przybliżeniu jak kolega mówi ok. 110 dni