Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fortadpays - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Fortadpays (/Temat-Fortadpays-123946)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Bio21 - 14-03-2016 19:54

Prowizja od wypłat pobierana przez Fortadpays wynosi 2%

Mój poradnik Fortadpays


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 14-03-2016 22:06

Math Bio21 już 1 pkt. podał, chyba nic jeszcze nie wypłaciłeś z programuWink

widać kto tutaj "łapie" ludzi, pisząc jaki to wspaniały program i że na pewno długo pociągnie i że warto w niego inwestować. Brak Ci etyki już to pisałem, ludzi należy szanować a nie mamić ich "pseudo" zyskami.

pokaż ile odważyłeś się wrzucić w ten program, że tam święcie go zachwalasz, ze to longterm revshareSmile

nie TY poinformowałeś o PM lecz inny użytkownik, od tego jest forum żeby każdy się wypowiadał, a nie tylko założyciel.


Jak nabierzesz doświadczenia to będziesz wiedział dlaczego taki program to wielkie ryzyko, póki co jesteś Żółtodziobem i też się tak zachowujesz, skoro nawet ryzyka nie widzisz Smile


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Fallriv - 14-03-2016 22:43

Zluzujcie majty ludzie, po co te nerwy Wink Wszyscy siedzimy na jednym wózku.

Tak, każdy program revshare jest RYZYKOWNY.
Tak, niektóre są mniej lub bardziej warte uwagi.
Tak, FAP na ten moment jest jednym z tych bardziej wartych uwagi.

Temat wyczerpany Wink


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 14-03-2016 22:56

Fallriv po części się z Tobą zgadzam, ale nie będę tolerował w tym wątku tego, jak ktoś piszę jaki to świetny i wieloletni program który da nam miliony bez ryzyka.. bo to się nazywa naciąganie Smile
O TM też tak wielu śpiewało a byle paypal narobił namieszania i wielu nie ma z czego płacić kredytów bo tacy jak mathew98 mówili im jaki to "świetny" biznes ;p

Chcę aby każdy kto wchodzi w ten program wiedział, że ryzyko jest wielkie, zwłaszcza że ma ponad 2 lata Smile

Koniec tego bo zrobił się offtop.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 15-03-2016 09:52

(14-03-2016 22:56)kernst napisał(a):  Fallriv po części się z Tobą zgadzam, ale nie będę tolerował w tym wątku tego, jak ktoś piszę jaki to świetny i wieloletni program który da nam miliony bez ryzyka.. bo to się nazywa naciąganie Smile
O TM też tak wielu śpiewało a byle paypal narobił namieszania i wielu nie ma z czego płacić kredytów bo tacy jak mathew98 mówili im jaki to "świetny" biznes ;p

Chcę aby każdy kto wchodzi w ten program wiedział, że ryzyko jest wielkie, zwłaszcza że ma ponad 2 lata Smile

Koniec tego bo zrobił się offtop.
Kilka razy powtarzalem ze w kazdym RS jest ryzyko.
Pokaz mi gdzie napisalem ze to wieloletni program ktory da nam miliony bez ryzyka? W ktorym miejscu sie tak wypowiedzialem?
Jesli czyjes doswiadzczenie oceniasz po ilosci postow na forum to pozdro facepalm

(14-03-2016 22:06)kernst napisał(a):  Math Bio21 już 1 pkt. podał
Napisalem ze chyba 4% io ile dobrze pamiętam.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 15-03-2016 11:32

Cytuje Twoje wypowiedzi i to jest zarazem mój ostatni post w stosunku do CiebieSmile Jeżeli zainteresuje Cię moja propozycja, którą podałem poniżej przejdziemy na priv żeby ustalić szczegóły, a na forum zrobię oddzielny wątek i będę na bieżąco wszystkich informował jak przebiega sytuacja.

(08-03-2016 20:39)Matthew98 napisał(a):  No reinwest raczej troszke dluzej niz 2-3 miesiace Tongue zalezy jakie mamy cele, ale program jest bardzo stabilny i jest w fazie intensywnego rozwoju wiec nie ma sie o co zbytnio obawiac i mozna reinwestowac az osiagniemy zadowalajacy nas rezultat Smile

Bardzo stabilny i nie ma co się zbytnio obawiać?
Powiadasz hmm widzę, że jesteś bardzo o nim przekonany, co powiesz na to żeby mój znajomy wszedł z Twojego polecenia na 90 000 tys zł wszystko ustalone będzie z prawnikiem, re-inwestycja 100% przez 3 miesiące. Ty dostaniesz za to prowizję i to ładną, a on w zamian Twoją gwarancje pokrycia ew. strat wynikłych z tej inwestycji, która to oczywiście będzie musiała mieć realne pokrycie jak samochód ew. mieszkanie, na wypadek gdybyś nie chciał wywiązać się z zobowiązania. Jeżeli program padnie nim wypłaci całość, zwrócisz mu to co ew. straci. I ja mówię tutaj całkowicie poważnie, nawet w tym tyg. możemy zacząć przygotowania z prawnikiem Smile A jak Cię to interesuje to ja dorzucę mu jeszcze 20 i możemy lecieć, powiem Ci że nawet bardzo bym się ucieszył jeżeli się zgodzisz, bo wtedy to jest gwarancją zysku w 100%


(10-03-2016 21:56)Matthew98 napisał(a):  (..)Narazie nie wiem co moze pojsc nie tak Big Grin
Predzej zmniejsza chyba naliczenia albo komisje niz program po prostu padnie.
To moje zdanie Smile

(..)

W FAP $$$ jest z roznych realnych biznesow jal juzpisalem i dzienne naliczenia zaleza wlasnie od sprzedazy/zewnetrznego przychodu Smile

Wymień konkretnie te źródła zew. dochodu (realne biznesy) bez pisania o nich w powietrze. Konkrety jaka firma, w co, data, dokumentacja, potwierdzenie.

ps. a Amber Gold było fikcją?


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 15-03-2016 13:36

Teraz juz naprawde jestem zazenowany.
Koncze dyskusje z toba bo to jak gadac do sciany. Juz tyle razy odpowiadalem na to samo ze uposledzony by zrozumial. Pisz co chcesz nie mam czasu ani ochoty zeby sie w to bawic


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 15-03-2016 14:15

Nie wiem kogo nazywasz upośledzonym, ale chyba masz jakiś problem ze sobą. Moja wypowiedź była bardzo przejrzysta.

Zadałem Ci pytanie o "realnych" biznesach tej firmy to pasowałoby to udokumentować, jeżeli nie potrafisz podać konkretów to przestań promować programy w ten sposób. Narobisz sobie wrogów, w końcu trafisz na kogoś kto przez Ciebie straci i dorwie Ci się do tyłka, a wariatów nie brakuje Smile

Także, czekamy na informację o inwestycjach FortAdPays.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 15-03-2016 15:32

(15-03-2016 14:15)kernst napisał(a):  Nie wiem kogo nazywasz upośledzonym, ale chyba masz jakiś problem ze sobą. Moja wypowiedź była bardzo przejrzysta.

Zadałem Ci pytanie o "realnych" biznesach tej firmy to pasowałoby to udokumentować, jeżeli nie potrafisz podać konkretów to przestań promować programy w ten sposób. Narobisz sobie wrogów, w końcu trafisz na kogoś kto przez Ciebie straci i dorwie Ci się do tyłka, a wariatów nie brakuje Smile

Także, czekamy na informację o inwestycjach FortAdPays.
Masz to na stronie fap, z pamieci wymienie chociazby reklame, xaklady sportowe i wyrob wlasnych towarow.
Nie mam dzisiaj czasu szukac czegos co moglbys znalezc sam gdyby ci sie chcialo tylko po to zeby ci cos udowodowodnic.
I nie raz i nie dwa powtarzalem ze ryzyko jest zawsze, a argument taki ze mialbym komus cokolwiek gwarantowac bo ty masz takie widzimisie jest smieszny. Nigdzie nie widzialem zebys ty gwarantowal seeda swoim poleconym.
I nie mam zadnego problemu ze soba dzieki za troske i zegnam bo nie mam czasu ani checi na takie przerzucanie sie argumentami bo donikad mnie to nie prowadzi wiec szkoda na to mojego czasu i nerwow.
Nie zamierzam sie tu wiecej rozpisywac, inwestuj sbw co chcesz i pisz co chcesz naprawde nie bedziemnie to juz interesowac.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 15-03-2016 16:28

Chyba się nie zrozumieliśmy. Proszę czytać ze zrozumieniem logicznym.

Ja nie proszę żebyś mi wymienił, tak to ja mogę powiedzieć, że inwestuje w NASA.
Chcę konkrety, dokumenty, potwierdzenia inwestycji. Informację od drugiej strony że takie działania są prowadzone. To co Ty mówisz każdy może sobie napisać. Jeżeli nie masz potwierdzenia, to nie powtarzaj plotek Smile