Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fortadpays - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Fortadpays (/Temat-Fortadpays-123946)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - bialy88 - 24-03-2016 14:19

Tylko parę osób widzi niepokojące objawy 'upadku' lub inni nie chcą widzieć , ale bądźmy dobrej myśli że Ci co są w programie to zarobią trochę kasy. Nie mniej jednak proponuję przemyśleć dalszą inwestycje. Pozdrawiam


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 24-03-2016 18:50

(24-03-2016 14:19)bialy88 napisał(a):  Tylko parę osób widzi niepokojące objawy 'upadku' lub inni nie chcą widzieć , ale bądźmy dobrej myśli że Ci co są w programie to zarobią trochę kasy. Nie mniej jednak proponuję przemyśleć dalszą inwestycje. Pozdrawiam

Każdą inwestycję trzeba przemyśleć Tongue
Napisz o jakie "objawy upadku" ci chodzi, bo póki co tylko siejesz ferment...


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - bialy88 - 25-03-2016 15:33

(24-03-2016 18:50)Matthew98 napisał(a):  
(24-03-2016 14:19)bialy88 napisał(a):  Tylko parę osób widzi niepokojące objawy 'upadku' lub inni nie chcą widzieć , ale bądźmy dobrej myśli że Ci co są w programie to zarobią trochę kasy. Nie mniej jednak proponuję przemyśleć dalszą inwestycje. Pozdrawiam

Każdą inwestycję trzeba przemyśleć Tongue
Napisz o jakie "objawy upadku" ci chodzi, bo póki co tylko siejesz ferment...

Dzienny spadek naliczeń oraz obniżenie wypłat do 100 $ dziennie i ogólny limit wypłat narzucony na wszystkich .
To chyba nic dobrego . Prawda?


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Fallriv - 25-03-2016 15:38

Spadek naliczeń wiąże się z limitami, po prostu ludzie mniej reinwestują Wink To akurat naturalny efekt takich limitów, które masz racje - dobre nie są.

Trzeba obserwować sytuację. Póki co jest wszystko usprawiedliwione dodawaniem nowych procesorów, jak już kolega wcześniej wspominał - chcą przerzucić część środków, by wypłaty szły w miarę równo z każdego procesora, stąd tymczasowe limity do wypłat.

Dali sobie max. dwa tygodnie i podobno limity mają zniknąć - jak po tym czasie nadal będzie jakiś problem, to wtedy swoim poleconym zalecę, jak i sam zaczne powoli wycofywać trochę środków z tego programu. Na wszelki wypadek.

Póki co jednak proponuje nie panikować, a poczekać Wink


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 25-03-2016 15:56

(25-03-2016 15:38)Fallriv napisał(a):  Spadek naliczeń wiąże się z limitami, po prostu ludzie mniej reinwestują Wink To akurat naturalny efekt takich limitów, które masz racje - dobre nie są.

imprezabekabekabeka

Teraz to padłem Big Grin od kiedy re-inwestycja wpływa na dzienny % naliczania? Haha ale się uśmiałem czytając Twoją wypowiedź, gdyby tak było to dzienne naliczenia wynosiły by krocie a admini uciekali po tygodniu..

Dzienne naliczenia zależą od WPŁAT ŚWIEŻYCH funduszy (im więcej ludzie wpłacą świeżej gotówki tym większy może być procent)

Choć to admin zazwyczaj ustala % nie skrypt, a więc skoro tak się dzieje to znaczy że do programu wpływa co raz mniej środków a coraz więcej ucieka Wink

inwestujcie dalej, ja sobie poobserwuję i tylko powiem " a nie mówiłem?" Big Grin


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 25-03-2016 16:05

(25-03-2016 15:56)kernst napisał(a):  
(25-03-2016 15:38)Fallriv napisał(a):  Spadek naliczeń wiąże się z limitami, po prostu ludzie mniej reinwestują Wink To akurat naturalny efekt takich limitów, które masz racje - dobre nie są.

imprezabekabekabeka

Teraz to padłem Big Grin od kiedy re-inwestycja wpływa na dzienny % naliczania? Haha ale się uśmiałem czytając Twoją wypowiedź, gdyby tak było to dzienne naliczenia wynosiły by krocie a admini uciekali po tygodniu..

Dzienne naliczenia zależą od WPŁAT ŚWIEŻYCH funduszy (im więcej ludzie wpłacą świeżej gotówki tym większy może być procent)

Choć to admin zazwyczaj ustala % nie skrypt, a więc skoro tak się dzieje to znaczy że do programu wpływa co raz mniej środków a coraz więcej ucieka Wink

inwestujcie dalej, ja sobie poobserwuję i tylko powiem " a nie mówiłem?" Big Grin

Naliczenia nie spadają. Cały czas są w przedziale 1, 6-1, 8% jak wczesniej facepalm
Nie bawcie się we wróżenie. Limity mają być max jeszcze przez 2 tygodnie, potem się okaże jak jest.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Fallriv - 25-03-2016 16:09

Kernst masz rację, nie rozwinąłem myśli - chodziło mi o to, że ludzie mniej reinwestują, co za tym idzie mniej wpłacają i mniej promują program Wink Toteż naliczenia spadają. Wrócą do normy limity, to promocja FAP wróci także do normy oraz wpłaty.

A naliczenia nie są stałe Matthew, obecnie są 1,3% więc tendencja jest spadkowa.

Ale również uważam, że panika jest jeszcze troszkę nie na miejscu - poczekajmy jeszcze te niecałe 2 tygodnie i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Coby nie mówić, program się konkretnie rozwinął w ciągu ostatnich 3 miesięcy i jeśli coś go zabije, to nieudolna próba ciągłych zmian (chcą dobrze, ale co z tego), która wywoła panikę i masowe wypłaty. Tak jak było z Galactiads - program działał w najlepsze i nagle przez panikę i plotki padł Wink Liczmy, że FAP nie podzieli jego losu, mimo wszystko jest to dużo większy program z dużo większym stażem i zapleczem finansowym.

Mam jednak nadzieje, że to ostatnie "zmiany" i administracja sobie daruje kolejne usprawnienia na kilka miesięcy, bo co za dużo kombinowania to nie zdrowo Big Grin


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - skorzany85 - 25-03-2016 17:00

Coraz większe zadłużenia spowodują to ze program nie dociągnie do wakacji Tongue


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 25-03-2016 17:07

(25-03-2016 17:00)skorzany85 napisał(a):  Coraz większe zadłużenia spowodują to ze program nie dociągnie do wakacji Tongue

Zadłużenia? A co Pedro Fort wziął kredyt, żeby wypłacać użytkownikom? impreza beka

(25-03-2016 16:09)Fallriv napisał(a):  A naliczenia nie są stałe Matthew, obecnie są 1,3% więc tendencja jest spadkowa.
Ostatnie kilka dni nie miałem czasu śledzić naliczeń, więc możliwe Smile
Pożyjemy zobaczymy, okaże się w ciągu tych 2 tygodni.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - skorzany85 - 25-03-2016 17:11

Dokładnie tak Smile

Może nie jesteś w stanie tego pojąć, ale takie programy bo jakim czasie mają tylko stratę wobec użytkowników a tym samym zadłużenia. Zaraz ci to łopatologicznie wytłumaczę.


Otóż, użytkownik A zaczął inwestycja na początku programu, po tych 15 msc czy ile tam ten program stoi zwróciło mu sie to i to z ładną nawiązką. Teraz tylko wypłaca, obcinanie wypłat do 100$ dziennie to znak , że czas sie zwijać, więc uzytkownik A wypłaca tyle ile sie da, jednak środków na koncie mu przybywa dziennie więcej niż 100$ więc zadłużenie rośnie, bo w nie wypłacają mu tyle ile chce na bieżąco tylko tą minimalną kwotę jaką jest 100$ Smile

Mam nadzieje ze zrozumiałeś.