Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
tworzenie kont bankowy z baneru reklamowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: tworzenie kont bankowy z baneru reklamowego (/Temat-tworzenie-kont-bankowy-z-baneru-reklamowego-123933)



tworzenie kont bankowy z baneru reklamowego - maciej275 - 11-11-2015 20:05

Witajcie.

To mój pierwszy post tutaj.
Chcę zasięgnąć waszej rady. Kupiłem za 30 zł VIPa na pewnej warezowej stronie. Mam za to dostęp do serwera ftp i mogę dzięki temu pobierać bez limitów. Admin tej strony zapytał się czy chcę dorobić do pensji poprzez tworzenie kont bankowych klikając na banery reklamowe, które wstawi na stronę. Podobno mam mieć za to 50 zł za założenie 1 konta w banku.(klikam w baner na stronie, zakładam konto, kurier przywozi umowę którą podpisuję) Takich banerów ma być 10. Jedyny minus to to, że muszę zamknąć te konta po niecałym miesiącu żeby nie naliczali opłat np za kartę. Powiedzcie mi czy to jest możliwe? Nie wiem co o tym mysleć.


RE: tworzenie kont bankowy z baneru reklamowego - radek0389 - 11-11-2015 20:17

Zakładając konta z polecenia admina, on ci odda tylko cześć prowizji, wspomniane 50zl. Jak chcesz w ten sposób zarobić, to zarejestruj konto na bankier.pl lub money2money i zakładają konta z własnych refflinkow, zarobisz więcej, tylko trzeba pilnować regulaminów i czasu zamknięcia kont aby nie wladowac się na jakieś płatne funkcje.


RE: tworzenie kont bankowy z baneru reklamowego - nitram - 11-11-2015 21:16

@[maciej275]
Dokładnie tak jak napisał radek można na tym zarobić mniej lub więcej, tylko rób to z głową, jedne konto jest darmowe drugie nie. Na to musisz uważać żeby nie było tak że więcej prowizji zapłacisz niż zarobisz. co do zamykania kont, są takie banki które pozwalają na zamknięcie konta tylko lokalnie w oddziale banku, uważaj na to żeby się nie okazało, że masz 150 km do najbliższego oddziału Smile
A najlepiej wybierać takie konta które akurat mają jakąś promocję dodatkową np 50 czy 100 zł, wtedy się opłaca najbardziej.


RE: tworzenie kont bankowy z baneru reklamowego - rachman - 11-11-2015 21:30

Jak wyżej koledzy uważam. Dodam tylko że niektóre konta mają w regulaminach że jak zerwiesz przed upływem jakiegoś czasu to i tak poniesiesz opłaty pewne... warto więc się upewnić by nie wyjść na minusie. Dokładnie sprawdzaj cennik i warunki zerwania umowy. Pamiętaj że takie praktyki jak zakładasz i kasujesz za szybko mogą być pod okiem i zostać potraktowane jako wyłudzanie. Konta można w większości sieci zakładać na siebie ale pod warunkiem rzeczywistego użytkowania a nie że zakładam, zgarniam prowizję i kasuję.