Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Transferwise - kantor online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Transferwise - kantor online (/Temat-Transferwise-kantor-online-123882)



Transferwise - kantor online - kernst - 10-11-2015 23:59

Czym jest Transferwise?

Jest to internetowy kantor za pomocą którego możemy dokonywać przelewu między zagranicznymi bankami przy użyciu karty lub przelewu.

W swojej ofercie posiada on najlepszy kurs na rynku.


Do rzeczy, jak zarabiać z tym kantorem? Prosta sprawa:

- zarejestrować się i dokonać transferu na min. 200 funtów lub równowartość

- przez pierwszy miesiąc za każde 3 osoby które zrobią transfer z naszego polecenia otrzymasz 100 funtów na konto (trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem). Po upływie miesiąca nagrodą jest 50 funtów za każde 3 osoby.
Uwaga! Na 1 konto liczy się tylko 1 przelew czyli np. Józek zakłada konto z waszego polecenia i robi 50 przelewów to liczone jest to jako 1 osoba Smile


Wchodząc z mojego polecenia pierwszy transfer do 3 000 funtów macie za darmo Smile


Ref link: >> Rejestracja <<

Czysty link: www.Transferwise.com


Przez program przewalutowałem już 3 700 funtów Smile Nagrodę jaką otrzymałem to 150 funtów.

[Obrazek: image.png]


RE: Transferwise - kantor online - Hybrid1990 - 23-04-2020 11:08

https://zarabiam.com/Temat-TransferWise-15%C2%A3-za-przelew-powyzej-200%C2%A3-167657

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.