Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzisz o UW? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum UrwijNagrody.pl (/Forum-Forum-UrwijNagrody-pl-135)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-137)
+----- Wątek: Co sądzisz o UW? (/Temat-Co-sadzisz-o-UW-12388)

Strony: 1 2


Co sądzisz o UW? - Razer - 24-08-2010 12:21

Małe 'badanie rynku', czyli co sądzicie o UrwijNagrody.pl?

Nagród na pierwszym uzupełnienie dali 52, a to dość spora liczba (tylko 10 mniej od ThisBox'a) jak na polskie realia, nieprawdaż? Licząc też to, że rozdali wcześniej nagrody za zapraszanie znajomych myślę, że jeśli serwis się rozwinie, będzie mógł spokojnie rywalizować z TB. Moim minusem serwis jest to, że stoi na MyBB... W końcu trochę niechlubne jest to, że strona, która rozdaje nagrody, nie ma swojego autorskiego skryptu.

Temat służy ogólnej dyskusji na temat portalu, wyrażania Waszych opinii, pomysłów względem UW.


RE: Co sądzisz o UW? - rajmek126p - 24-08-2010 12:23

myślę że się jeszcze rozwiną oby!! a co do sktyptu to jak na MyBB nieżle zrobili ;]


RE: Co sądzisz o UW? - adamsonm - 24-08-2010 12:41

jak przyślą nagrody to będę uważał że na tym portalu można wygrać fajne nagrody a jak nie przyślą to się wkurzę Big Grin


RE: Co sądzisz o UW? - Romek - 24-08-2010 19:23

(24-08-2010 12:21)Razer napisał(a):  Małe 'badanie rynku', czyli co sądzicie o UrwijNagrody.pl?

Nagród na pierwszym uzupełnienie dali 52, a to dość spora liczba (tylko 10 mniej od ThisBox'a) jak na polskie realia, nieprawdaż? Licząc też to, że rozdali wcześniej nagrody za zapraszanie znajomych myślę, że jeśli serwis się rozwinie, będzie mógł spokojnie rywalizować z TB. Moim minusem serwis jest to, że stoi na MyBB... W końcu trochę niechlubne jest to, że strona, która rozdaje nagrody, nie ma swojego autorskiego skryptu.

Temat służy ogólnej dyskusji na temat portalu, wyrażania Waszych opinii, pomysłów względem UW.

No cóż wszystko się zgadza oprócz MyBB ponieważ jedynie forum z MyBB zostało, reszta jest naszym autorskim skryptem.


RE: Co sądzisz o UW? - kreatywny - 24-08-2010 19:31

strona nie jest scamem a to najważniejsze mam nadzieje że bedzie jak najwięcej nagród i restocków bo zapowiada się znakomicie


RE: Co sądzisz o UW? - Boonys - 24-08-2010 20:47

Hmmmmmmmm...Moją pierwszą nagrodę tam wygrałem,tak więc jeśli przyślą na 100% tam zostanę.
Wg.mnie strona nie wydaję się być scamem.Mam nadzieję że prześcignie TaG i z czasem może i TB.


RE: Co sądzisz o UW? - kreatywny - 24-08-2010 20:57

tag prześcigneła już dawnoooo
1 pierwszy restock i cąłkiem dużo nagród
2 bez większych opóźnień wszystko się toczy
3 ogólnie sa lepsi ;D


RE: Co sądzisz o UW? - Razer - 24-08-2010 21:04

(24-08-2010 19:23)Urwijnagrody napisał(a):  
(24-08-2010 12:21)Razer napisał(a):  Małe 'badanie rynku', czyli co sądzicie o UrwijNagrody.pl?

Nagród na pierwszym uzupełnienie dali 52, a to dość spora liczba (tylko 10 mniej od ThisBox'a) jak na polskie realia, nieprawdaż? Licząc też to, że rozdali wcześniej nagrody za zapraszanie znajomych myślę, że jeśli serwis się rozwinie, będzie mógł spokojnie rywalizować z TB. Moim minusem serwis jest to, że stoi na MyBB... W końcu trochę niechlubne jest to, że strona, która rozdaje nagrody, nie ma swojego autorskiego skryptu.

Temat służy ogólnej dyskusji na temat portalu, wyrażania Waszych opinii, pomysłów względem UW.

No cóż wszystko się zgadza oprócz MyBB ponieważ jedynie forum z MyBB zostało, reszta jest naszym autorskim skryptem.

Oczywiście, ale też w dodatku jestem pod wrażeniem, ile z tego silnika wycisnęliście Smile Ogółem nie uczestniczę na UW, brak czasu jak i chęci, ale interesuję się ogólnym działaniem portalu ze względu na stronę w mojej sygnaturce Smile

Jak na razie - jest dobrze!


RE: Co sądzisz o UW? - Zythus - 25-08-2010 17:01

jest git, wygrałem klawierke, normalnie ThisBox i UW to najlepsze serwyisy polskie z nagrodami. Ofc, na UW vip na 30 dni, na TB premka na 30 i jazda Big Grin


RE: Co sądzisz o UW? - Killer - 26-08-2010 01:24

szczerze to bardziej wierze w thisboxa, Nasz kochany admin na każdym restocku zgarnia tam pendriva lub jakąś nagrode.
Dlatego jeśli mam kupować premium to tylko tam.


A urwijnagrody- czas pokaże, jeszcze nikt chyba nagród nie dostał więc pozostaje czekać.

Mimo wszystko na pewno system rozdawania nagród jest znacznie lepszy niz na tag czy qday gdzie portale powinny mieć przedrostek lag przed nazwa (lagtag i qlag) bo tam restocki to mega porażka.