Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarób na pisaniu tekstów! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarób na pisaniu tekstów! (/Temat-Zarob-na-pisaniu-tekstow-123863)

Strony: 1 2 3


Zarób na pisaniu tekstów! - alfonsPL - 10-11-2015 19:35

W poście umieszczone są refflinki - rejestrując sie przez nie nic nie tracisz a w razie potrzeby możesz otrzymać ode mnie wsparcie.

Witam wszystkich!
Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam pewną stronę, dzięki której nawet początkujący earnerzy będą w stanie zarobić niezłą kasę.

Mowa o tym serwisie:
klik


Wielkie filozofii nie ma.
CZYM JEST GOODCONTENT.PL?

Platforma GoodContent powstała, aby udostępnić łatwy dostęp osobom chcącym kupić unikalne teksty – wszystko to dzięki bazie kilkuset niezależnych copywriterów, których tam znajdziesz.

O czym są zlecane teksty?

Tematyka tekstów, a co za tym idzie - zleceń, nie jest ograniczana w żaden sposób przez administrację. Z tego względu każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Krótka zachęta ze strony administracji platformy:

Cytat:DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ?
NIEZALEŻNOŚĆ
Sam ustalasz terminy, godziny pracy, za ile pracujesz czy jakie teksty piszesz.

Jesteś całkowicie niezależny, nie pracujesz jedynie jako podwykonawca dla serwisu, tylko jako druga strona transakcji dla zleceniodawcy!

BEZPIECZEŃSTWO
Specjalny system depozytowy, dzięki któremu zleceniodawca musi przed rozpoczęciem realizacji przez Ciebie zamówienia wpłacić całą kwotę do depozytu, pozwala Ci nie martwić się nieuczciwymi kontrahentami!

SZYBKA WYPŁATA I NISKI PRÓG MINIMALNY
Wypłata środków następuje w ciągu 3 dni roboczych – minimalny próg wypłaty to tylko 100 złotych!

NISKIE KOSZTY
Jedynym kosztem jest 15% prowizji występującej jedynie w przypadku otrzymania zapłaty od zleceniodawcy!

Prawda, że to niedużo? W zamian otrzymujesz wsparcie 24/7, całkowite bezpieczeństwo transakcji i duży rynek zbytu na Twoje usługi!

TRANSPARENTNE ROZLICZENIA
Rozliczasz się bezpośrednio z nami na podstawie umowy o dzieło, która jest zawierana w chwili zgłoszenia chęci wypłaty!

My rozliczymy za Ciebie podatek dochodowy (9%) z Urzędem Skarbowym, a na koniec roku prześlemy Ci PIT-11, dzięki czemu będziesz mógł wpisać uzyskane dochody do zeznania rocznego!

W razie potrzeby, możesz również wystawić nam fakturę – wtedy nie ma potrzeby zawierana umowy o dzieło!

To tyle słowem wstępu. Przejdźmy do zarabiania Wink
Tak jak zaznaczyłem już wcześniej - tutaj nie ma zbyt wiele filozofii a wszystko jest bardzo banalne. Niemniej jednak mam nadzieje, że moje wskazówki wniosą coś do zyskowności Twojej pracy. A więc zaczynajmy.

Jakie teksty wybierać?
Na sam początek - gdy nie mamy żadnych opinii (a te są tutaj kluczowe: im więcej zrealizowanych zleceń i pozytywnych komentarzy tym większe prawdopodobieństwo, że zleceniodawca wybierze właśnie nas) proponuję zająć się tańszymi zleceniami, dla przykładu aktualnie wiszące ogłoszenie za ok 2 zł/tekst. Pierwsze 2, 3 dni potraktujmy bardziej jako rozgrzewkę przed prawdziwym zarobkiem.

Ogólne wskazówki
Wydawałoby się, że pisanie tekstów to robota, w której ciężko o błędy. Otóż nie. Pamiętaj, aby:
  • unikać powtórzeń słów,
  • dobrać odpowiednią czcionkę,
  • sformatować tekst,
  • każdy napisany tekst przeczytać kilka razy.

I tutaj przy okazji mini-konkursik Lol 10 zł na Twoje konto FireSub za znalezienie w tym poście zdania z brzydkim powtórzeniem słów - kto pierwszy ten lepszy Smile Taki pierwszy trening przed pisaniem Big Grin

Dodatkowo nie zapomnij o:
  • uzupełnieniu profilu:
    1. dodanie oryginalnego avataru (najlepiej własne zdjęcie)
    2. napisaniu treściwie o sobie paru zdań: jakie mamy doświadczenie, czym sie interesujemy i jak to wpływa na jakość naszych usług itd
  • skutecznym poproszeniu o wystawienie opinii zleceniodawcy po przekazaniu tekstu
    1. pamiętaj o kulturze
    2. zachęć do długiej, owocnej współpracy


  • Podsumowując - warto budować swoją silną markę na tej giełdzie zważając choćby na to, że w parze z zarobionymi pieniędzmi idzie samorozwój. Może warto spróbować coś innego niż suby? Smile W razie pytań służę pomocą.


    RE: Zarób na pisaniu tekstów! - MilanFan - 10-11-2015 19:47

    "nie nic nie"? Jerk2


    RE: Zarób na pisaniu tekstów! - alfonsPL - 10-11-2015 20:24

    (10-11-2015 19:47)MilanFan napisał(a):  "nie nic nie"? Jerk2

    W którym zdaniu? Tongue


    RE: Zarób na pisaniu tekstów! - Money. - 10-11-2015 20:28

    (10-11-2015 19:35)alfonsPL napisał(a):  W poście umieszczone są refflinki - rejestrując sie przez nie nic nie tracisz a w razie potrzeby możesz otrzymać ode mnie wsparcie.



    RE: Zarób na pisaniu tekstów! - alfonsPL - 10-11-2015 20:41

    Aa, faktycznie - niezamierzony błąd Lol
    MilanFan, podaj swój login z FS na PW.


    RE: Zarób na pisaniu tekstów! - rekki - 10-11-2015 21:45

    Zarejestrowany z refa, niedługo sprawdzę Wink


    RE: Zarób na pisaniu tekstów! - sienny18 - 10-11-2015 22:32

    Z refa ale nie wiem jak mi to pójdzie. Tongue


    RE: Zarób na pisaniu tekstów! - alfonsPL - 11-11-2015 11:48

    Powodzenia, powinno pójść dobrze - zarobek jest dość prosty, trzeba tylko chwile popracować i tego chcieć.

    Z tego co widzę doszły nowe, ciekawe ogłoszenia.


    RE: Zarób na pisaniu tekstów! - tidid - 11-11-2015 16:02

    Jeśli w ogłoszeniu jest 15 tekstów to mam przekształcić 15? czy mogę tylko 1?
    Jak to działa?


    RE: Zarób na pisaniu tekstów! - MajaJuliaOla - 11-11-2015 16:36

    Poszło z refa.