Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Maskowanie linków z HotCash na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Maskowanie linków z HotCash na FB (/Temat-Maskowanie-linkow-z-HotCash-na-FB-123855)



Maskowanie linków z HotCash na FB - Fergussson - 10-11-2015 18:19

Cześć, może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób maskować linku aby fb ich nie blokował? Jest do tego bot czy coś takiego?


RE: Maskowanie linków z HotCash na FB - flyhigh - 11-11-2015 11:36

Większość domen zawartych w kodzie programów z hotcasha jest blokniętych, więc nawet jak zrobisz przekierowanie przez inną domenę to nie da sie udostepniac ich bo fejs analizuje kod źródłowy z masą bloknietych domenek.

Nie wymyslilem obejscia na to, korzystam z embedded playera i gateway na leadsales.pl tworząc własne landingi.

I nie, raczej na 100% nie ma do tego bota Xd są skrypty jedynie. Może ktoś Ci coś ciekawego tu podrzuci. Jak nie to korzystaj z czyichś playerów etc na własnych landingach, najprostsze rozwiązanie nad którym masz pełną kontrolę.


RE: Maskowanie linków z HotCash na FB - zenek1 - 11-11-2015 11:45

Moze jest jakis skracacz ? Podeslijcie Smile


RE: Maskowanie linków z HotCash na FB - jamroczik - 11-11-2015 13:05

A wszystkie skracacze typu shorte są także na blacklistach fb?


RE: Maskowanie linków z HotCash na FB - pietras909 - 11-11-2015 15:34

Co do maskowania linków to w każdym programie jest button "Maskowanie linków" można za pomocą niego maskować adres url do programu:
[Obrazek: 7hilfk.jpg]


RE: Maskowanie linków z HotCash na FB - flyhigh - 12-11-2015 10:05

@up
większość domenek ze skracacza jest bloknięta. Z pięciu jedna mi działała jak testowałem HC.

Poza tym fb jest uparty na darmowe domenki i szybko padają + zabójczo wpływają na konwersję, nawet ze spoofowaniem og:url przez ads managera.


RE: Maskowanie linków z HotCash na FB - ravsk8 - 13-11-2015 19:27

Zrób sobie prosty blog na którym umieszczaj zdjęcia a pod nimi linki, może dodatkowo jakieś subskrypcje (download pliku, stream). Link do postu, skrócony przez "goo.gl" wrzucaj na FP. Trochę roboty ale przy okazji można jeszcze z shorten za ruch, pop up zarobić lub gdzie indziej Wink Pomogłem, nakierowałem reput mile widziany Wink Jak coś to pw pokaże o co mi chodzi. Przy okazji ktoś chętny na s4s ??


RE: Maskowanie linków z HotCash na FB - MajaJuliaOla - 14-11-2015 11:29

Kiedyś htg działał.