Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. (/Temat-Dziewczyna-mnie-rzucila-bo-jestem-biedny-teraz-zarobie-miliony-123824)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 03-05-2016 21:20

powrót do MPA, niewiele ale na początek wystarczy niech się mnożą $ Smile

[Obrazek: paczki.jpg]


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 06-05-2016 12:17

W Traffichubb zrestartowało mi się hasło do wypłat, jeżeli ktoś by miał problem z wypłatą to nie panikować tylko ustawić nowe i pójdzie bez problemu Big Grin


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Michał11118 - 06-05-2016 20:42

Ładnie Ci idzie Wink #zazdro
Jak teraz wyglądają dzienne zarobki na MPA?
W AdsPayPro co trzeba zrobić by móc wypłacać? Bo słyszałem, że trzeba adpack za 50$ kupić

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 07-05-2016 17:41

Dzięki Big Grin

W MPA obecnie nie ma przymusu re-inwestycji za dzienne naliczenia są na poziomie 1.5%

W APP żeby wypłacać trzeba albo zakupić abonament za 9.99$ (miesięczny) albo paczkę za 50$ (to odradzam w obecnej sytuacji)

Osobiście zakupiłem na starcie programu abonament za 9.99$ i z każdym zakupy paczki z re-purchase balance wydłuża mi się ważność konta. W sumie to już kilka miesięcy tak działa.


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Michał11118 - 07-05-2016 21:07

A to APP nie jest już pewne?
A ja muszę czekać na zwrot hajsu w MPA i na odblokowanie ponad 30 paczek w TG... Kochane PP

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Gosia31 - 07-05-2016 21:29

Życzę powodzenia Smile
Z tego co widzę lepiej logować się na Polskich stronach niż na zagranicznych.


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 08-05-2016 08:31

Nic nie jest pewne, a co do APP to od ostatnich miesięcy dzienne naliczenia mocno spadają, obecnie na silver, zamiast 2% mam 0.5%.. Dlatego nie inwestował bym tutaj już nic, bo nie zdążysz wypłacić :/

A nie składałeś sporu w MPA?


Dziękuję Gosia, a co masz na myśli, mówiąc że lepiej logować się polskich stronach?


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 08-05-2016 13:55

INFO Dotyczące TWS!
Mają być zmiany w planie finansowym w przyszłym tygodniu. Niebawem będę wiedział coś więcej Big Grin


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Michał11118 - 08-05-2016 18:09

Właśnie to zaobserwowałem, ale myślałem, że to chwilowe zawirowanie.
Nie zakładałem sporu...
A w TG po prostu mi stare paczki nie pracują, te zakupione przez PP więc domyślam się, że tu leży problem.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 08-05-2016 18:13

Jeżeli nie zakładałeś sporu to powiedz mi czy widzisz już swoją inwestycję w programie? Jeżeli nie to napisz na FB do Tanziel Zia.

Mam nadzieję że w lipcu/sierpniu wszystkim zwrócą kapitał Smile