Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. (/Temat-Dziewczyna-mnie-rzucila-bo-jestem-biedny-teraz-zarobie-miliony-123824)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - kernst - 12-03-2016 11:44

Ciężko mi powiedzieć, ale jest to możliwe, wybierz tylko odpowiednią osobę, z grupą odbiorców która Cię interesuje, napisz dobrego "SWIPE" - Twój list, który będzie wysyłany do jego grona.
Jeżeli będzie lipa można odwołać się w systemie o "pusty" ruch i żądać zwrotu środków - ale nie wiem jak ta opcja działa, nie korzystałem z niej Smile


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - kernst - 15-03-2016 18:56

Podsumowanie dzień 124.



https://www.mypayingads.com/ref/9675
Zainwestowane: +0$ (ogółem 0 $)
Zarobione: +0 $ (ogółem 0 $)
Wypłacone: +0 $ (ogółem 0 $)


Program rusza na nowo, osoby dostaną zwroty w postaci paczek lub re-purchase balance, osoby od paypala muszą czekać do 5 lipca. Oczywiście daje refback Smile Mój panel na dzień dzisiejszy:
[Obrazek: mpa1.png]


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - kernst - 16-03-2016 23:56

Podsumowanie dzień 125.


https://www.mypayingads.com/ref/9675
Zainwestowane: +0$ (ogółem 0 $)
Zarobione: +0 $ (ogółem 0 $)
Wypłacone: +0 $ (ogółem 0 $)


Program rusza na nowo, osoby dostaną zwroty w postaci paczek lub re-purchase balance, osoby od paypala muszą czekać do 5 lipca. Oczywiście daje refback Smile Mój panel na dzień dzisiejszy:
[Obrazek: mpa1.png]


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - kernst - 17-03-2016 11:41

Wczorajsze naliczenia w Traffichubb, 17 dni od startu i wciąż super naliczenia Big Grin
1$ - 4,80%
2$ - 4,80%
5$ - 4,55%


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - Kerak22 - 17-03-2016 18:03

Traffichubb bardzo fajnie sie trzyma i rozwija Tongue

Tylko po co z niego teraz kase wypłacasz? nie lepiej dawać 100% do ponownej inwestycji?


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - Qazqazxsw00 - 17-03-2016 18:15

Gratulacje i powodzenia


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - Obamakiller - 17-03-2016 18:44

O i nawet w lola ktoś gra Idea jak chcesz można coś zagrać ja aktualnie w goldzie :x (n:Raanze)


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - kernst - 18-03-2016 12:33

Kerak22 żeby były dowody wypłaty Smile

Można zagrać, ale jak widzisz ja już słabo gram bo nawet nie ma kiedy, jutro kobieta wraca i skończy się sielanka hahah Big Grin


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - kernst - 19-03-2016 07:56

Traffichubb bardzo ładnie się rozwija, wczoraj przekroczyliśmy 6 tyś użytkowników dziś już jest prawie 6300. Jak ta tendencja się utrzyma to będzie można bardzo fajnie dorobić na tym programie, jeżeli admin nie postanowi inaczej Smile


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - Mounthains - 19-03-2016 10:29

(19-03-2016 07:56)kernst napisał(a):  Traffichubb bardzo ładnie się rozwija, wczoraj przekroczyliśmy 6 tyś użytkowników dziś już jest prawie 6300. Jak ta tendencja się utrzyma to będzie można bardzo fajnie dorobić na tym programie, jeżeli admin nie postanowi inaczej Smile

Jaki masz plan? 2 miesiące zbierania i wypłacać codziennie?