Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. (/Temat-Dziewczyna-mnie-rzucila-bo-jestem-biedny-teraz-zarobie-miliony-123824)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - toonwie - 26-02-2016 23:32

Tym MPA działa jeszcze muszę zacząć oglądać reklamy Big Grin


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 28-02-2016 22:29

Będzie restart, więc nie ma sensu teraz ogladać reklam Big Grin

jutro zrobie update, w weekend byłem na snowboardzie i nie miałem kiedy:/


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - Bajcepz - 28-02-2016 22:37

No, no dziennik całkiem całkiem, powodzenia życzę Smile


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 29-02-2016 00:07

dzięki Big Grin zamierzam ruszyć ostrzej zaraz po powrocie z Madery, oczywiście pochwalę się fotami Big Grin


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 29-02-2016 13:48

Podsumowanie dzień 109.


https://mytrendingads.com/ref/1344
Zainwestowane: +89$ (ogółem 89 $)
Przekazane poleconym +74$ (ogółem 74$)
Zarobione: +129,6 $ (ogółem 129,6 $)
Wypłacone: +10,09 $ (ogółem 10,09 $)


dołącz do mnie a otrzymasz 100% refback Smile
tak wygląda mój panel:
[Obrazek: panel.jpg]


www.caribbeanbridge.com:
Zainwestowane: +0$ (ogółem 150$ voucher + 60$ wirtualne biuro/rok)
Zarobione: +5$ (ogółem 106$)
Wypłacone: +0$



Dorzucam 10% oferta limitowana, ponadto każdy aktywny partner otrzyma materiały, własną stronę do promocji w 2 językach ang i polskim, Landing Page i kilka innychSmile A przede wszystkim moją pomoc w budowaniu zespołu.




www.beonpush.com:
Zainwestowane: +0$ (ogółem 20$ )
Zarobione: +0,99 $ (ogółem 56,31 $)
Wypłacone: +0$ (ogółem 31,54$ )




W programie z dnia na dzień w mojej strukturze przybywa co raz więcej inwestycji, jest on o tyle fajny że nie trzeba nic klikać ani oglądać Smile A wchodząc z mojego polecenia, kolejne osoby będą podpisywane pod Ciebie taki mały bonus ;p
[Obrazek: panel.jpg]



www.recyclix.com
Zainwestowane: +0 Euro (ogółem 65 Euro)
Zarobione: + 5,2 E (ogółem 25,89 E)
Wypłacone: +0 $ (ogółem 0 $)



Moje aktywa
[Obrazek: aktywa.jpg]




www.avabitcoin.com
Zarabiaj na BTC od 3,6% dziennie (0,15% /H)

Zarobione + 35$


Wypłaty:
Mytrendings Ads i Adspaypro
[Obrazek: wyp_aty.jpg]

Avabtc zaległa niepodliczona
[Obrazek: wyplata_3_02.jpg]


Ogółem dziś wypłaciłem:
+ 61,7 $


Ogółem dziś zainwestowałem:
+ 89 $


Reasumując na dzień 29.02.2016 w sumie otrzymałem:
150 funtów
727,74 dolary
3 148 złotych

Wydatek ogólny to: 560,99$ i 65 Euro

Bilans:
+150 funtów
+ 166,75 dolarów
+3 148 złote
- 65 Euro

Pozostało do zdobycia
xxxx / 500 000zł





Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować lub potrzebujesz pomocy napisz do mnie na Wowapp i zgarnij dodatkowe $ za korzystanie z darmowej apki.
Link do aplikacji www.wowapp.com Jestem tutaj dostępny 24h/dobę.



Strona do zdobywania realnych poleconych www.udimi.com


Strona do pozycjonowania i zarabiania www.promopager.com




Moje kraniki BTC
www.farmsatoshi.com bardzo przyjemny Big Grin

www.ePay.com mieszanka kranów ostatnio dosyć popularne Smile

www.bitsforclicks.com Tutaj zarabiamy BTC za ogladanie reklam, te same reklamy można obejrzeć co 24h, wartość nagrody widnieje obok linku


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - kernst - 09-03-2016 21:20

Podsumowanie dzień 118.


https://mytrendingads.com/ref/1344
Zainwestowane: +0$ (ogółem 89 $)
Przekazane poleconym +0$ (ogółem 74$)
Zarobione: +120,74 $ (ogółem 250,34 $)
Wypłacone: +51,78 $ (ogółem 61,87 $)


dołącz do mnie a otrzymasz 100% refback Smile
tak wygląda mój panel:
[Obrazek: panel.jpg]


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - Krechaman - 09-03-2016 21:41

Jak się trzymają programy, w których inwestujesz? Warto wejść we wszystkie?


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - kernst - 09-03-2016 22:11

Jeżeli chodzi o Mytrendingads i Traffichubb to świeże programy cieszące się zadowoleniem na wielu forach także i moim.

Caribbean Bridge wydaje się być porządne ale mają zbyt wysoki próg wejścia no i miała być teraz wycieczka dla polskiej ekipy zobaczymy czy ją zrealizująSmile

Adspaypro nie inwestowałbym, mały % dzienny to dobrze, ale admin jest mało poważny, takie mam wrażenie i sporo detali nie działa jak powinno. (na poziomie silver powinienem miec 2,2% dziennie a nie 1,3%..)

Recyclix jestem zadowolony jak najbardziej.

Beonpush działa długo płaci, ale jak długo jeszcze ciężko mi powiedzieć.


To jeszcze dobrze się zapowiada i prawdopodobnie wrzuce tutaj kolejne 100$ https://www.trafficwavesurfing.com/ref/1015


Pamiętaj, że to tylko moje spostrzeżenia a każda inwestycja to ryzyko


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - Krechaman - 09-03-2016 22:24

Tak, tak, wiem jak to jest z tymi programami Smile Wolę popytać niż od razu w coś wpadać. Ciekawi mnie ten traffic i MTA. Resztę znam i nie jestem przekonany za bardzo. Dzięki


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z Mytrendingads i Traffichubb - kernst - 09-03-2016 22:33

ok, skoro znasz ryzyko to w porządku Smile Doskonale, oczywiście że lepiej spytać niż żałować ;p

Co do Traffica i MTA w obu daje refbacki więc jak podejmiesz się w czymś to zapraszam do współpracy. Na moją pomoc zawsze można liczyć, no chyba że mnie dziewczyna odgoni wałkiem od lapka Big Grin