Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy na RevShare! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiamy na RevShare! (/Temat-Zarabiamy-na-RevShare-123812)

Strony: 1 2


Zarabiamy na RevShare! - TheTeemoMan - 09-11-2015 20:39

Witam. Smile

To chyba mój pierwszy "poważny" dziennik. O zarabianiu w internecie trochę wiem, strasznie dużo o tym czytałem, ale doświadczenie moje jest mizerne. Na uploadingu kiedyś zbiłem 40PLNów w dwa miesiące, skracanie linków skończyło się po niecałym miesiącu, gdzie nie mogłem zebrać na wypłatę... 4 Najwięcej wygrywam na bukmacherce jako, że kocham sport i po prostu lubię go obstawiać(ahh, te dreszczyki emocji podczas meczów Big Grin ).

Zainteresowałem się rynkiem HYIP, bo... jestem wygodny. Wiem, że tutaj muszę przede wszystkim sam zainwestować i ponieść jakieś ryzyko, by potem zbierać profity. Stwierdziłem, że zainwestuję na jednej z nowszych platform, ale takiej, żeby nie okazało się, że to zwykł SCAM. AdBulks wydaje się strzałem w dziesiątkę - jest ogarnięty admin, bardzo ładna szata graficzna, dość sporo użytkowników. ROI na poziomie 130% też mnie zadowala.

Tutaj więcej o tym serwisie, zachęcam do rejestrowania się z refflinka! Cool
http://zarabiam.com/Temat-AdBulks-com-ROI-130-123798?pid=1368407#pid1368407

Ale wróćmy na Ziemię...

Nie lubię tego robić, ale skoro robi to każdy, to nie będę gorszy. Big Grin

09/11/2015

CO ZROBIŁEM?
- wpłaciłem najpierw 21PLNów na próbę na PayPal(musiałem znowu ogarnąć jak to wszystko działa), przewalutowałem na 5$ i kupiłem pierwsze pięć paczek.
- jak już zauważyłem, że wszystko działa sprawnie, to powtórzyłem czynność.
- tym samym kończę z 10 paczkami jak na razie. Cool
- wyklikałem wszystkie reklamy PTC
- wyklikałem też wszystkie tzw. "directory links", czyli reklamy(coś a'la bux).
- zweryfikowałem sobie kartę płatniczą na PayPal, więc konto w 75% zweryfikowane. Ale niech nie liczą, że będę sobie zaśmiecał komórkę ich aplikacją. Wink

CEL NA LISTOPAD:
10/20 AdPacków



Sam nie wiem czy to dużo. Zresztą walić, jak się nie uda tyle samemu tam zrobić, to zainwestuję jeszcze, więc cel na pewno spełnię. Lol

Zapraszam wszystkich do śledzenia tematu i rejestrowania się na AdBulks, świetna platforma, serio.
Ave! Huh



RE: Zarabiamy na RevShare! - full2000 - 10-11-2015 21:37

Powodzenia ! Smile


RE: Zarabiamy na RevShare! - TheTeemoMan - 11-11-2015 11:05

Wczoraj nie dodałem posta, ale skupiłem się na obserwowaniu jak mi rośnie konto. Big Grin Muszę pamiętać, żeby tu zaglądać codziennie i aktualizować dziennik...

11/11/2015

CO ZROBIŁEM?
- pogadałem sobie na czacie! Big Grin Teraz przynajmniej wiem, że żeby powiększyć procent dziennego Revenue Share, to trzeba mieć więcej paczek. Będę to miał na uwadze. Aha, no i muszę ich pochwalić, bo nie musiałem nawet 10 sekund czekać na odpowiedź, od razu odpisują.
- wyklikałem PTC ads i directory links

CEL NA LISTOPAD:
10/20 AdPacków


Tak to na razie się przedstawia:
[Obrazek: tell976d1.png]


(10-11-2015 21:37)full2000 napisał(a):  Powodzenia ! Smile

Dzięki. Smile



RE: Zarabiamy na RevShare! - TheTeemoMan - 13-11-2015 19:09

13/11/2015
Robienie podsumowań codziennie jest bez sensu - bo i tak każdego dnia klikam wszystkie możliwe PTC Ads i Directory ADS, z których oczywiście są grosze. Najważniejsze jest to, że dziś uzbierałem na main balancie kwotę ponad dolara i kupiłem kolejnego AdPacka, choć już nie musiałem go wykładać z własnej kieszeni.
Pniemy się do przodu, program jest świetny.

CEL NA LISTOPAD:
11/20 AdPacków



RE: Zarabiamy na RevShare! - DC1 - 17-11-2015 01:32

Podejrzane. Właściciel usunął konto na FB, usunęło wszystkim AdPacki i zwróciło część tej kwoty na reinwestowane konto. Masz jakieś informacje? Włożyłem w to trochę hajsu...


RE: Zarabiamy na RevShare! - TheTeemoMan - 17-11-2015 21:13

No właśnie ja też i też się martwię... O dziwo admin dziś wrócił do grupy, ale na razie zero odzewu. Czekam do jutra i zacznę coś kombinować. Ktoś wie, czy da się jakoś odzyskać pieniądze zainwestowane przez PayPala? Słyszałem coś o opcji zwrotów czy reklamacji, nigdy tego nie robiłem i średnio wiem jak to działa.


RE: Zarabiamy na RevShare! - Miedziany - 17-11-2015 21:35

(17-11-2015 21:13)TheTeemoMan napisał(a):  No właśnie ja też i też się martwię... O dziwo admin dziś wrócił do grupy, ale na razie zero odzewu. Czekam do jutra i zacznę coś kombinować. Ktoś wie, czy da się jakoś odzyskać pieniądze zainwestowane przez PayPala? Słyszałem coś o opcji zwrotów czy reklamacji, nigdy tego nie robiłem i średnio wiem jak to działa.

Składasz spór na pp ;d Zjeżdżasz na sam dół i po lewej masz 'Rozwiąż problem w Centrum rozstrzygania' i w to wchodzisz i klikasz w 'zgłoś problem' ;3 Nie ma za co ^^


RE: Zarabiamy na RevShare! - Krechaman - 17-11-2015 23:03

"Ogarnięty admin" Big Grin To nie pomoże, jeśli program pada i nie ma przychodu (nie mówię oczywiście, że ten pada). Ja dalej rozglądam się za jakimś programem, bo na traffica nie mam kasy, a w HQ jak jest każdy widzi. Venture, Passive itd. jak na razie 100% na minusie jestem Big Grin
Powodzenia


RE: Zarabiamy na RevShare! - DC1 - 17-11-2015 23:52

Warto składać ten wniosek? Odzyskam coś?


RE: Zarabiamy na RevShare! - Bonezz - 18-11-2015 00:09

Oczywiście ze tak. W ciągu jakiś dwóch tygodni.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka