Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody (/Temat-PLAY-zbieraj-pkt-i-wymieniaj-na-nagrody-123800)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - morenox - 24-11-2015 20:42

W regulaminie mają ze trzeba podać NR Play'a a ja podałem plusa mimo to dostałem powiadomienie że przesyłka została do mnie wysłana Big Grin

Zobaczymy kiedy dotrze... Sms przysłali mi wczoraj około 10


RE: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - rachman - 24-11-2015 22:31

W reg nie ma nic że nr musi być z play. Chodzi myślę o to - na podstawie komunikatu który się pokazał po potwierdzeniu smsa - że tam podaje się numer a oni go weryfikuj czy właczyłeś na nim płatne usługi/test usług za które też można dostać punkty. Do samego odbioru to nie ma nic że musi być nr playa a tylko numer telefonu który można zmienić Smile

Cytat:7. Aby odebrać Nagrodę, Uczestnik powinien w ciągu 14 dni roboczych od dnia wyboru dostępnej
Nagrody w Serwisie konkursowym, przesłać Organizatorowi poprzez formularz dostępny na
Stronie konkursowej, dane osobowe i adresowe (imię, nazwisko, ulica, nr domu, miasto, kod
pocztowy oraz numer telefonu), niezbędne do dostarczenia nagrody.



RE: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - ganixon - 25-11-2015 00:38

To trzeba ten numer z Playa? Bo właśnie wprowadziłem mój z Plusa do profilu, to wyskoczyło że numer nie należy do Play, a jak wklepałem przykładowy z Playa, to wysyłają tam jakiś kod weryfikacyjny. :/


RE: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - mintek14 - 25-11-2015 08:57

Trzeba nr Play. Komuś już przysłali nagrodę ??

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - morenox - 25-11-2015 14:50

@[rachman]

słabo regulamin czytałeś Smile

2. Uczestnikiem Konkursu (zwanym dalej „Uczestnikiem”) może być każda osoba fizyczna, która
łącznie spełnia następujące warunki:

Podpunkt d) posiada aktywny numer telefonu w Play i poda go w ustawieniach profilu na Stronie
konkursowej play.player.pl w celu weryfikacji;



RE: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - WazzaP - 25-11-2015 16:24

(25-11-2015 08:57)mintek14 napisał(a):  Trzeba nr Play. Komuś już przysłali nagrodę ??

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Cisza :-(


RE: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - rachman - 25-11-2015 17:17

@morenox fakt to jakoś przeoczyłem. Intuicyjnie skupiłem się jak chodzi o nagrody na punktach dotyczących ich wysyłki i warunkami z tym związanymi - a tam nie było nic że nr musi być z Play.
Jeśli podany przez Ciebie punkt istnieje to widocznie nr musi być Play. Dzięki za sprostowanie.
Na nr Play ślą sms z kodem weryfikacyjnym.


RE: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - geps4 - 25-11-2015 19:43

Btw, jak ktoś potrzebuje taniego doładowania w Play, to PW Smile


RE: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - bardok - 25-11-2015 19:52

Ci którzy nie mają nr w play - darmowe startery sobie zamówcie i problem z głowy...


RE: PLAY- zbieraj pkt i wymieniaj na nagrody - morenox - 25-11-2015 20:40

@[rachman]
[Obrazek: Screenshot_7.jpg]