Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie - kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pozycjonowanie - kilka pytań (/Temat-Pozycjonowanie-kilka-pytan-123779)



Pozycjonowanie - kilka pytań - ZexKox - 09-11-2015 15:30

Witam, otóż w najbliższym czasie zamierzam rozpocząć pozycjonowanie kilku moich stron i w związku z tym mam kilka pytań.

1. Czy domena ma wpływ na pozycjonowanie ? Chodzi mi tu między innymi o niestandardowe końcówki typu (.xyz .biz. site)

2. Co najbardziej wpływa na pozycję strony ?

3. Co jest łatwiej pozycjonować ? Gotowy silnik CMS typu Wordpress czy stronę stworzoną w samym HTML5 i CSS3 .

4. Czy podczas procesu pozycjonowania kupno reklamy chociażby w google adwords może przyczynić się do lepszej pozycji ? Czy to raczej oprócz samych unikalnych odwiedzin nic nie daje ?


RE: Pozycjonowanie - kilka pytań - PvdH - 12-11-2015 12:13

1. Tu nigdy nie testowałem więc nie będę ściemniał - moim zdaniem jakieś tam znaczenie ma.

2. Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek, linki przychodzące

3. Wordpress

4. Oficjalny komunikat brzmi nie. Jest jednak mnóstwo teorii spiskowych Smile


RE: Pozycjonowanie - kilka pytań - lawokPL - 15-11-2015 13:06

1. jesli domena zawiera fraz(e/y) zwiazane z SEO, pomoze to rankowanie jej +pokrewne
2. tak jak wyzej, dobra optymalizacja i mocne linki
3. WP jest promowany mozna powiedziec przez GOOGLE Smile szybko sie indeksuje, ciagle jest aktualizowany, takze warto miec darmowe aktualizowane narzedzie
4. sprawdz i ocenSmile