Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl (/Temat-PROGRAM-PARTNERSKI-GoodContent-pl-123749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - GoodContent.pl - 30-08-2016 10:19

Teksty głównie na potrzeby SEO Lol


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Dante_/ - 30-08-2016 14:11

Przed chwilą zarejestrowałem się, tekst preclowy został napisany, ale żadnego potwierdzenia na e-mail nie dostałem. Więc, potwierdzenie o rejestracji dostanę dopiero po akceptacji?

@Edit
Dobra przyszedł mail aktywacyjny, teraz pozostaje czekać na potwierdzenie precla.


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Początkujący - 20-09-2016 20:56

Na stronie piszecie, że aby się zarejestrować trzeba być pełnoletnim, a w regulaminie nie znalazłem takiego zapisu. To jak to jest?


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Pakula - 21-09-2016 09:32

Tragiczny ten logotyp nie pasuje wogóle do strony Big Grin


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Pan Inwestor - 23-01-2017 23:14

U mnie wypłata zarobionej prowizji w programie partnerskiej z 29 Grudnia '16 do dnia dzisiejszego jeszcze nie została zrealizowana. A na stronie pisze, że realizują do 3 dni ;-) Ktoś się spotkał jeszcze z takimi opóźnieniami?


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Slight - 24-01-2017 20:08

Jestem ciekaw czy w ogóle jeszcze jako tako funkcjonuje ten serwis, bo już dawno się nie wypowiadali.


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Pan Inwestor - 24-01-2017 20:22

Wczoraj wysyłali mailing o zmianach, więc raczej działają. Pytanie czy tutaj jeszcze ktoś od nich zagląda ;-)


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Lemonade - 28-02-2017 12:39

Mam nadzieję, że to opóźnienie to wyjątkowa sprawa, bo właśnie się tam zarejestrowałam, żeby rozpocząć z nimi współpracę i chyba wolałabym uniknąć takich przypadków - dajcie proszę znać jak rozwiązała się ta sprawa. Smile


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - lordas - 01-03-2017 14:05

brak


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - fusek - 08-03-2017 21:08

na 99% strona zostala przez Bartusia wystawiona na allegro - sie ceni chlopak - pol banki za te strone lol

podalbym link do aukcji ale czytajac jej opis powialo grozem i chlodem


"Dokładne dane dotyczące sprzedawanej strony zostaną przekazane po podpisaniu umowy o poufności.

Zostały ukryte w celu ochrony przed konkurencją."