Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze po lepsze życie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W drodze po lepsze życie. (/Temat-W-drodze-po-lepsze-zycie-123734)

Strony: 1 2 3


W drodze po lepsze życie. - swiftx - 08-11-2015 19:01

Witam, tutaj Daniel [Swift aka Blind] mam 17 lat i powracam do zarabiania przez internet, wcześniej zarabiałem na ppa+shorte+ppi troszkę szarpnąłem ale mało co.

Może zaczne od początku, 2 lata temu:
Mega wspomnienia, Astro + fifa world = piękny brzdęk monet w przeglądarce, ta nisza przyniosła mi spory zysk 500$ + nie licze shorte. Lecz niestety później pokrzyżował plany szpital.. Zabieg, kilkunastodniowa przerwa od systematycznego działania na ppa zmusiła mnie do porzucenia tego. Później w między czasie był jeszcze serwis <aktualne trafisz.com> też tam około 300zł wyjąłem, ale mniejsza.

Kilkanaście dni temu postanowiłem, że wróce zarabiać przez internet, ale chciałbym spróbować w czymś innym narazie [suby/ppi] a nie ppa. Moim mentorem jest MYSC.

Zarabiam na hotcash, mylead, eforsa.
Posiadam również jackpota do csgo którego postaram sie rozkręcić jak najszybciej i z niego też będe czerpał jakiś tam zysk [byleby starczyło na oplacenie vps i domeny Big Grin ]
Posiadam też konta na PIB [6$] oraz mspartners.co [5$ i nie wiem czy dalej reklamować czy są wgl wyplacalni, także jeśli ktoś może dać info to z góry dzięki] a co do PPI to myślę, że raczej przejde do CInstaller, wasze rady? Wink

Moje cele? uzbierać 2000zł do Końca roku [tak słaby cel ale jestem żółtodziobem Huh ]
Do nowego roku mam 53 dni więc dziennie powinienem zarabiać ok 38zł
No więc zaczynamy.


Swift i jego marzenia...


Dni wcześniejsze:

Co zrobiłem:

Kupno vps i domeny oraz skryptu pod jackpota.
kupno serwera i domeny pod bloga ppi.
podpięcie się pod MYSC na wyżej wymienionych serwisach.



OFICJALNIE ZACZYNAMY


Dzień 001

Co zrobiłem:
-konfiguracja jackpota
-spam programem z hotcasha [jeszcze bez pomocy mentora, narazie sam z siebie zaczalem spamowac i robic cos pod jeden program, przypominam ze wczesniej z subami nie mialem styczności]
-Gra z kolegami z rosji w kanterkka Jerk2


Hotcash: 145zł [ Huh Jerk2 Lol ]
eforsa: 0zł
mylead: 0zł
PPI: 0zł
mspartners; 0.07$

Cel dzienny: 147zł / 38zł
Cel: 147zł / 2000zł

stan 18:30
[Obrazek: j3zrY3c.jpg]

stan godzina 22:25
[Obrazek: PU7qwaN.jpg]


RE: Ja i moje marzenia.. - morenox - 08-11-2015 19:04

No prosze, prosze Big Grin
Dobrze sie zapowiada Big Grin
Subuje Smile


RE: Ja i moje marzenia.. - Mailowiec - 08-11-2015 19:08

Wielkie gratulacje.


RE: Ja i moje marzenia.. - Miedziany - 08-11-2015 19:39

Powodzenia, wiedzę że łady zysk już 1 dnia ;3 Obserwuje ;3


RE: W drodze po lepsze życie. - pszem0_ - 08-11-2015 23:31

Przepiękny start, oby zysk rósł wprost proporcjonalnie do ilości "przepracowanych" dni Wink Życzę powodzenia!


RE: W drodze po lepsze życie. - patryk0407 - 08-11-2015 23:43

Brawo! Smile
Spam z fb czy coś innego? Smile


RE: W drodze po lepsze życie. - swiftx - 08-11-2015 23:59

troche spam, ale na samym spamie weszlo by moze 10% z tego. Wink dolozylem tak jakby proof'a Wink i umiejetne wykorzystanie ludzi którzy chcieli zabłysnąć gdy to dodalem Wink


RE: W drodze po lepsze życie. - full2000 - 09-11-2015 18:42

Widzę że interesuje Cię PPI. Powodzenia ! Smile


RE: W drodze po lepsze życie. - ZAKQ - 09-11-2015 20:45

Jaki start :O Powodzenia! ;D


RE: W drodze po lepsze życie. - swiftx - 09-11-2015 22:03

(09-11-2015 18:42)full2000 napisał(a):  Widzę że interesuje Cię PPI. Powodzenia ! Smile


zainspirowałeś mnie troche do tego ;d #nohomo


zaraz aktualizacja dziennika!

Dzień 002
po powrocie ze szkoły odrazu napadło mnie kilka osób żeby tylko zagrać z nimi w cs'a i troche zeszło ;p


Co zrobiłem:
-troche spamu
-myślałem nad miejscem promocji do tej niszy którą aktualnie promuje
-konfiguracja jackpota [pierwsze bety za płoty, już troche na prowizji jest. ogolnie vps mi siadł bo kolo 50osob wbiło na raz i na chwile nie było kolorowo ale się ogarnęło, mam już kilku 'stałych' betterów, nawet nie wiem skąd się wzięli. :blink: Big Grin


Mam już plan co do jutrzejszego dnia. bedzie wiecej czasu bo wróce szybciej, wiem chyba gdzie bede promował jutro moje lynky.
Co do zarobków: dzisiaj słabiej, wiadomo poniedzialek, zwykly dzien. Dalej nie wierze w to co sie odwaliło wczoraj, hehe ale brniemy do przodu... dobre i 16.50 dziennie! cel dzienny nie spełniony ale lecimy dalej.

[zarobki z mspartners dodam po wyplacie jesli wyplaca te 10$ jesli sie juz uzbiera. Nie doliczam do zarobków tego co wygrywam na jackpocie oraz prowizji, moze z reklam jak juz sie rozwinie to coś powrzucam.]
Co mnie najbardziej cieszy? pewnie pomyślicie, że kasa. A otóż nie, moja konwersja, jest na fajnym poziomie i trzyma sie tak juz 2 dzien. Wiecej uu i moze zaczna grubsze hajsy wpadac.


Hotcash: 16.5zł
eforsa: 0zł
mylead: 0zł
PPI: 0zł
mspartners; 0.20$

Cel dzienny: 16.5zł / 38zł
Cel: 163.5zł / 2000zł

[Obrazek: IFZ2I5K.jpg]