Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne (/Temat-Subskrypcje-sms-Premium-sms-kwestie-prawne-123731)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne - osinex - 10-11-2015 21:06

Ludzie którzy szukają dziury w całym zawsze znajdą Smile
Mamy tu fajny biznes który daje nam zarobić ale nie do końca w fajny sposób.

Współpraca z różnymi serwisami SubSMS to prawdziwa współpraca, serwisom zależy na nas bo to my dla nich zarabiamy, a nam zależy żeby było w miare bezpiecznie po to te wszystkie regulaminy etc.

Czego tu jeszcze można nie rozumieć?

Prawo prawem pieniądze pieniędzmi.

Żadne oficjalne konto ani nikt kto w sposób oczywisty reprezentuje dany serwis nie napisze na ogólnym forum, że to co robimy jest na granicy prawa - to oczywiste - po to te wszystkie dyplomatyczne gadki, każdy ma tu dostęp więc nie można mówić prosto.

Jedno z tego wątku wyciągnąłem nowego - informacja o tym, że jeden serwis jest broni użytkowników jak może (a może bo siedzi w biznesie na poważnie i ma wiedze i możliwości na obrone swoich jakby nie patrzeć pracowników) To bardzo pozytywny aspekt całego tego tematu. Nie wiem ile w tym prawdy ale jeśli faktycznie tak jest to bardzo fajne.

Cały ten problem można podzielić na kilka części :

Moralność - czyli czy to OK ze mówisz ze dasz film a nie dajesz a jeszcze ktoś płaci chociaż nawet o tym czasami nie wie.

Prawo - Co jest legalne a co nie jest i jak zachować wszelkie zapory bezpieczeństwa

Ryzyko - Czyli jakie jest prawdziwe PRAWDOPODOBIEŃSTWO problemów.

O moralności i ryzyku serwisy nie będą się wypowiadały bo ich to nie obchodzi.

A o prawie już na początku było dużo powiedziane przez Kiljana więc temat już wtedy został wyczerpany.


To jak z podatkami. Ilu z was się rozlicza? JAK TO?! Przecież takie jest prawo? Aaa no właśnie ryzyko kontroli jest nikłe Smile I o to chodzi moi drodzy Smile Mam nadzieje ze jasno przedstawiłem, to co chciałem Smile


RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne - radek0389 - 10-11-2015 21:28

(10-11-2015 21:06)osinex napisał(a):  (...)
Moralność - czyli czy to OK ze mówisz ze dasz film a nie dajesz a jeszcze ktoś płaci chociaż nawet o tym czasami nie wie.

(...)

Cóż w życiu jest prosty schemat, albo ktoś wyru..a ciebie albo ty wyru..asz kogoś. Mały odsetek myślący inaczej, to temat "szklanych domów".


RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne - Kiljan - 10-11-2015 21:35

(10-11-2015 19:24)bodorek napisał(a):  Ciekawy wątek, w sumie zapytam o jedną rzecz. A jeśli tworze taki real content, gdzie za aktywację jest przekierowanie na zewnętrzny serwis z treścią? Mam na myśli, że jest sobie serwis na subdomenie, wystarczy wpisać w adres przeglądarki i sie wchodzi, nie żadnego logowania itd, jest mojego autorstwa i tam znajduje się content na dany temat, to jest to treść ogólnodostępna i nie moge pobierać za to opłat, czy nie ma problemów z pobieraniem opłat za takie przekierowanie do serwisu?

Jeśli jest to twoja treść to jak najbardziej możesz otrzymywać pieniądze za dostęp(czyli tak jak np. korzystasz u nas z pustej oferty z przekierowania na stronę).

Jeśli chodzi o sposób rozwiewania wątpliwości to wyżej już dobrze zostało to wyjaśnione, każdy zapewne zauważył różnicę między rozmową prywatną ze mną na gg a forum, w określonych miejscach musi być określone zachowanie Smile


RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne - radek0389 - 28-11-2015 16:31

(10-11-2015 19:28)radek0389 napisał(a):  (...)
A swoją drogą (pytam zupełnie poważnieBig Grin), skoro np. taki fejspodglądacz to realna usługa, to jakie kroki trzeba poczynić aby z tej usługi skorzystać?

Ponawiam moje pytanie.


RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne - Mr.Banko - 29-11-2015 01:54

Może ten artykuł wam trochę pomoże http://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/157027,Slascy-cyberpolicjanci-poszukuja-oszustow.html ja już sam nie wiem a poza tym jestem noobkiem to co się będę wychylał Cool