Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip (/Temat-Odpowiedz-od-Kathy-w-sprawie-kamery-Flip-12372)

Strony: 1 2


Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - tomsonFCB - 24-08-2010 09:37

Proszę o tłumaczenie wczoraj Kathy mi odpisała w sprawie mojej kamery z czerwca która jeszcze do mnie nie dotarła.

Thanks for sending this. I will forward to the Redeem team. They will get back to you in a couple days with the shipping info.

And CONGRATS!!

Do me a favor: When it comes, take a picture of yourself holding it and post it on the Lockerz facebook page! I'd LOVE to see you, and your happy smile! That would really make my day! ENJOY!

Best,
Kathy


RE: Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - Yanke$ - 24-08-2010 09:42

Cytat:Thanks for sending this. I will forward to the Redeem team. They will get back to you in a couple days with the shipping info.
And CONGRATS!!
Do me a favor: When it comes, take a picture of yourself holding it and post it on the Lockerz facebook page! I'd LOVE to see you, and your happy smile! That would really make my day! ENJOY!
Cytat:Dzięki za wysłanie tego e-maila. Przekażę go do Reedem Team. W ciągu kilku dni otrzymasz informację wysyłkową.
I gratuluję !
Zrób coś dla mnie: kiedy przyjdzie, zrób zdjęcie trzymając w ręku kamerę i wyślij to na facebooka Lockerz ! Bardzo chciałabym zobaczyć ciebie i twój uśmiech ! To naprawdę poprawi mi humor ! Miłego korzystania z nagrody !

Lol, po co Pani Kathy zdjęcie z wygraną na facebooku ? Czyżby ludzie przestali wierzyć w Lockerz ?


RE: Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - Bolt - 24-08-2010 09:44

Chce mieć ładny obrazek nad kibelkiem


RE: Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - tomsonFCB - 24-08-2010 09:45

No dziwne. Chyba jeszcze nikomu tak nie napisała. Chyba gdybym nie napisał to pewnie by szybko nie wysłali ...
Dzięki za tłumaczenie. Zasłużony + Smile


RE: Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - KristopheR - 24-08-2010 09:46

Dokładnie, to samo co Bolt powiedział xDDD


RE: Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - tomsonFCB - 24-08-2010 13:21

Ok czekam na to potwierdzenie wysyłki. Niech mi wreszcie ją wyślą...
A zdjęcia i tak im nie wyślę Big Grin xdd


RE: Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - Monster - 24-08-2010 15:16

Masz wysłać inaczej dostaniesz anulację co ty se myślisz ? że se możesz tak olewać rozkazy katky ? To ona rządzi nie ty weź llepiej wyślij zdjęcia


RE: Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - gaspare - 24-08-2010 16:20

Stara panna jest zboczona, tyle.


RE: Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - michal2612 - 24-08-2010 21:11

Hahaha może to jakiś pedofil podszywa się pod Kathy


RE: Odpowiedź od Kathy w sprawie kamery Flip - Leopard - 24-08-2010 22:45

Nie licz, że dostaniesz odpowiedź. Ja też otzymałem prawie tego samego mail'a (bez tego o zdjęciu na FB) i nie dostałem odpowiedzi od jakiegoś tygodnia ;/.