Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Maskowanie linków na fb. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Maskowanie linków na fb. (/Temat-Maskowanie-linkow-na-fb-123693)



Maskowanie linków na fb. - maxkolanko - 08-11-2015 08:21

Cześć
Ostatnio zająłem się zarabianiem na skracaniu(shorte,adfly), mam swój fanpage na którym już zarabiam, ale chcę zarabiać jeszcze na spamowaniu po grupach(mam swoją niszę). Widziałem patent np. z olx, gdzie ogłoszenie na grupie wygląda jak normalny wklejony link do olx, a po kliknięciu na niego przenosi od razu na adfly/shorte. I moje pytanie brzmi, jak zamaskować link w taki sposób.


RE: Maskowanie linków na fb. - mysc - 09-11-2015 00:09

1. Na pewno widziałeś to z shorte Smile
2. Link nie musial być w ogóle maskowany (shorte ma więcej domen, niz sh.st :>), ale tutaj wystarczy obojetnie jaki skracacz BEZ maskowania, np. tnij.org / tnij.us Smile
3. Taki skrócony link po porstu wklej i usuń link , gdy zrobi się miniaturka - facebook wyświetli ostatnią stronę w przekierowaniach, w tym wypadku olx.pl Smile