Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. (/Temat-Prawo-jazdy-radzenie-sobie-z-stresem-w-trakcie-egzaminu-123690)

Strony: 1 2 3 4


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - mateart - 28-11-2015 21:13

podczas egzaminu mozesz sobie zjesc jakiegos cukierka, albo zuc gume, moim zdaniem w jakis sposob moze pozytywnie wplynac na koncentracje i uspokojenie Smile moze te verbeny z szalwia, albo cos Wink


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - xavi512 - 28-11-2015 21:30

Szczególnie żucie gumy podczas jazdy może zmniejszyć stres.


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Artinesse - 06-12-2015 01:16

A co sądzicie o tym że bardzo narzeka się na wordy? Że specjalnie oblewają dla pieniędzy? W innych Państwach zdarza się że śmieją się z nas, gdyż na przykład w USA płaci się jednorazowo za zrobienie prawa jazdy i po godzinie czasu otrzymuję się uprawnienia, podobnie inne Państwa. Tylko właśnie u nas zaostrzanie przepisów i płacenie za wielokrotne podejścia do egzaminów. Ja tak sobie myślę, że jak teraz nie zdam to rezygnuję. Będę chciała i tak zakupić samochód i może pomyśleć nad zdawaniem w innym kraju. Przyznam trochę mi szkoda pieniędzy i jeżdżenia co miesiąc tylko po to by wydać. W moim przypadku to są koszty jazd+egzamin+dojazd.


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - bolo9797 - 06-12-2015 01:23

Ja jak zdawalem egzamin to poszedlem z mysla ze i tak za pierwszy nie zdam ^^ Calkowicie wyrabane na wszystko, i jednak udalo sie zdac za pierwszym razem bezblednie Wink


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Driver - 06-12-2015 01:25

Co do żucia gumy, to mnie opierniczył na koniec już, że to brzydko i bla bla żuć gumę w trakcie egzaminu. Odpowiedziałem mu, że każdy sobie radzi ze stresem jak potrafi Wink Przeżywałem to samo co Ty


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Artinesse - 10-12-2015 19:47

Byłam dzisiaj u mojej psycholog i dała mi taki sposób na pracę nad ciałem, że to mnie rozluźni przed egzaminem i nie będę myśleć o egzaminie i stresie. Potem poczytam ten sposób. To jest kilka rzeczy od oddechów po jakieś tam czynności. Hehe ja już szukam wszędzie wyjścia z stresu i żeby to zdać w końcu Big Grin.


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - full2000 - 13-12-2015 00:46

(06-12-2015 01:16)Artinesse napisał(a):  A co sądzicie o tym że bardzo narzeka się na wordy? Że specjalnie oblewają dla pieniędzy? W innych Państwach zdarza się że śmieją się z nas, gdyż na przykład w USA płaci się jednorazowo za zrobienie prawa jazdy i po godzinie czasu otrzymuję się uprawnienia, podobnie inne Państwa. Tylko właśnie u nas zaostrzanie przepisów i płacenie za wielokrotne podejścia do egzaminów. Ja tak sobie myślę, że jak teraz nie zdam to rezygnuję. Będę chciała i tak zakupić samochód i może pomyśleć nad zdawaniem w innym kraju. Przyznam trochę mi szkoda pieniędzy i jeżdżenia co miesiąc tylko po to by wydać. W moim przypadku to są koszty jazd+egzamin+dojazd.

Oczywiście że jest to ździerstwo pieniędzy i powinno być tak jak w innych krajach,
w jakim kraju Ty byś zdawała jeżeli miała byś możliwość wyboru? Smile

(10-12-2015 19:47)Artinesse napisał(a):  Byłam dzisiaj u mojej psycholog i dała mi taki sposób na pracę nad ciałem, że to mnie rozluźni przed egzaminem i nie będę myśleć o egzaminie i stresie. Potem poczytam ten sposób. To jest kilka rzeczy od oddechów po jakieś tam czynności. Hehe ja już szukam wszędzie wyjścia z stresu i żeby to zdać w końcu Big Grin.

Po Twoich postach wnioskuję że bardzo to wszystko przeżywasz.
Jeżeli możesz wyślij mi na pw sposób o którym wspomniałaś,

życzę powodzenia w zdawaniu Wink


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Artinesse - 13-12-2015 17:04

Zastanawiam się nad Czechami lub Ukrainą, ewentualnie w desperacji kupić odblokowanego microcara i na miasto mi wystarczy. Niestety szkoda mi pieniędzy, bo od sierpnia wybuliłam na prawko około 5 tysięcy złotych a uprawnień nadal nie mam (kurs, jazdy dodatkowe, egzaminy i dojazd). Nie zamierzam wydać drugie tyle, bo za tyle to mogę sobie kupić autko (oczywiście dopuszczalne na dowód) ewentualnie wiele innych fajnych rzeczy.

Jest to zdzierstwo pieniędzy, wiele ludzi musi sobie trochę odmówić albo odkładać żeby zrobić prawko, a tu wydaje się dużo pieniędzy i nie ma nic z tego. Tą metodę od psycholog mogę przesłać w formie skanu. Ogólnie tu chodzi by w myślach sobie powtarzać to co jest napisane, rozluźnić się, oddychać.


Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - MaLiN - 15-12-2015 22:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.