Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. (/Temat-Prawo-jazdy-radzenie-sobie-z-stresem-w-trakcie-egzaminu-123690)

Strony: 1 2 3 4


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - szykiryki - 10-11-2015 17:29

No to będziemy trzymać kciuki Smile.


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - poczmail - 10-11-2015 18:01

Ja od siebie mogę dodać, że warto w trakcie egzaminu mieć w sobie takie psychiczne nastawienie, że egzaminator w ogóle nie posiada po swojej stronie pedałów i traktować go jako zwykłego, mocno niezdecydowanego pasażera, który w zasadzie nie wie, gdzie chce docelowo dojechać i stąd wydaje komendy skrętu/parkowania/zawracania. Wink

Powodzenia!


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Artinesse - 10-11-2015 23:44

(10-11-2015 16:31)mikolaj90 napisał(a):  
(10-11-2015 15:28)Artinesse napisał(a):  Zapłaciłam sobie za jazdy i za egzamin. Ok. 18 grudnia będzie.
Za namową szykiryki kupiłam sobie tabletki ziołowe na uspokojenie. Panie z ośrodka także mi poradziły aby sobie kupić, że bardzo pomagają.

To długo się u Ciebie czeka na ten egzamin. Chociaż w sumie teraz każdy chce zdać przed 4 stycznia Wink

Ostatnio mój instruktor udostępnił jakąś stronę, że niby te zasady od 4 stycznia nie przejdą, jak znajdę ten artykuł to wstawię go tutaj.
Niestety długo się czeka, ale wiadomo każdy chcę zdać jak najszybciej przed wprowadzeniem nowych przepisów.
Oby tylko okazało się prawdą to co piszesz... kompletnie nie cieszą mnie zmiany jakie chcą wprowadzić, a szczególnie teraz jak robię prawo jazdy.


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Roxi5017 - 11-11-2015 00:28

Wykup sobie 2h jazd przed egzaminem co przypomnisz sobie na świeżo (w ten sam dzień). Egzamin ustal na godzinny ranne, o mniejszym ruchu (zależnie od miasta, u mnie o 10 było w miarę fajnie). Podejdź do tego na luzie, zdam to zdam nie to nie. Ale jednak zepnij się i skup na tym co masz zrobić. Stres każdego dopada, jednego bardziej drugiego mniej. Ale jeśli będziesz pewna siebie to szybko Ci zejdzie. Ja osobiście miałam stresik, ale po jeżdżeniu chwilę po mieście już go nie było. Wzięłam sobie też metodę olewania tego co mi egzaminator gada, posłuchałam, przemilczałam i to dobry sposób niż wchodzić w głupie dyskusje z nimi. Motywatorem była też niechęć wydania własnych pieniędzy na kolejny egzamin, pomogło Jerk

Za niecały miesiąc pierwsza rocznica zdania prawka! impreza


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - awsomx8 - 11-11-2015 23:41

Pojedź na egzamin z przyjacielem/przyjaciółką Wink Uwierz mi, że obecność kogoś kto w Ciebie wierzy doda Ci skrzydeł.


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Funkay - 12-11-2015 23:59

Przed egzaminem myśl o czymś przyjemnym żeby się jeszcze nie dobijać myślami o jeździe. Spróbuj do tego podejść na luzie no i jak teraz by ci się nie udało(ale ci się uda) to nie zwlekaj za długo tylko zapisuj się na kolejny termin. Powodzenia Smile


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Artinesse - 13-11-2015 15:58

Egzamin wyznaczony na 15 grudnia godz. 19:30 Big Grin
Oczywiście jazdy przed egzaminem od 12 grudnia po 2h.
Powinno wystarczyć Big Grin.


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Global - 18-11-2015 07:49

Rób swoje na kolejny egzamin trzeba znowu czekać, jak zdasz to czeka Cię najlepsza nagroda


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - full2000 - 28-11-2015 18:25

@[Artinesse]
Będę trzymał za Ciebie kciuki 15 grudnia Wink
Apropos tabletek ziołowych o których tutaj pisano,
w moim odczuciu działają one na zasadzie efektu placebo ...


RE: Prawo jazdy - radzenie sobie z stresem w trakcie egzaminu. - Artinesse - 28-11-2015 18:33

Biorę je od jakiegoś czasu i nawet mi trochę pomagają Smile.
Dziękuję Ci bardzo.