Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? (/Temat-Jak-wytlumaczyc-rodzicom-w-jaki-sposob-zarabiam-przez-internet-123664)

Strony: 1 2


Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - Kacpersky12 - 07-11-2015 18:58

Aktualnie jestem osobą niepełnoletnią oraz zarabiam według mnie duże pieniądze przez internet (ok. 1000-3000 zł miesiecznie, w przyszłości może więcej). Mój problem polega na tym, że nie wypłacam z tego ani złotówki. Dlaczego? Uważam, że moi rodzice nie zaakceptują formy mojego "zarobku", a w związku z tym nakażą mi natychmiastowego zaprzestania zarabiania przez internet, ponieważ "nauka jest ważniejsza". Wielu z Was pewnie powie, że mógłbym sobie po kryjomu wypłacać i wydawać kasę. Jednak to nie wypali, ponieważ mamusia od razu skapnie się, że nowe ubrania, gadżety itd. nie są uczciwie zarobione, lecz prawdopodobnie pochodzą z handlu narkotykami... wiecie o czym mówię Smile

Mógłbym zrobić jakiś FAKE projekt/biznes, który byłby bardzo realistyczny oraz zdobyłby pozytywną opinię moich rodziców, lecz pieniądze pochodziłby z innego źródła. Mam pełnoletniego kolegę, który byłby w stanie w razie potrzeby założyć dla mnie działalność gospodarczą.

Pozdrawiam, Kacper.


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - mamrocik - 07-11-2015 19:08

Na czym to zarabianie Big Grin . Jeśli wszystko jest moralne i zgodne z prawem, to nie bałbym się przedstawić sytuacji rodzicom . Chyba że zarabiasz na kamerkach Jerk2 .


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - Giorgios - 07-11-2015 19:10

kiedyś miałem podobną sytuację Smile drugi rok prowadzę własną działalność i nikt mi słowa złego nie powie


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - KacperIvD - 07-11-2015 19:10

jeśli suby to teraz większość to real content...


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - Krymi2 - 07-11-2015 19:16

Powiedz, że zarabiasz na wypełnianiu ankiet Jerk2


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - jasieeks - 07-11-2015 19:17

Moja jest zadowolona, nie widze sensu w słowach nauka jest ważniejsza jeśli już masz stały dochód z którego się utrzymasz, możesz się utrzymać w młodym wieku. Dla mnie postępowanie niektórych rodziców to za przeproszeniem śmiech na sali. Syn potrafi LEGALNIE zarobić a im to nie odpowiada i szukają dziury w całym.


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - Tidus - 07-11-2015 19:23

Powinieneś wiedzieć najlepiej jak rozmawiać ze swoimi rodzicami. Wink
Ja mówiłem, że prowadzę stronę (tylko, że z hackami Big Grin) i tyle. Big Grin


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - Kacpersky12 - 07-11-2015 20:39

Sposób zarabiania to obstawianie meczy. Ciężko mi się przyznać, bo jak wiadomo bukmacherka kojarzy się od razu z hazardem, a hazard według rodziców to ciężki nałóg, poza tym jestem osobą niepełnoletnią co oznacza, że nie mogę legalnie się tym zajmować Jerk2 . Niestety... takich mam rodziców. Każdy ma innych. Jedne dzieci mają samowolke, a inne nie wiedzą co to internet Tongue


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - janek1k93 - 07-11-2015 20:49

No to lipa. Powiedzą ci że to jest hazard i wpadniesz w większy nałóg i wszystko przegrasz ...


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - experimental - 07-11-2015 21:06

Powiedz, że klikasz w reklamy na bux'ach i stąd ta kasa Big Grin Big Grin