Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epolsat mam taką domenę czy to legalne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: epolsat mam taką domenę czy to legalne (/Temat-epolsat-mam-taka-domene-czy-to-legalne-123663)



epolsat mam taką domenę czy to legalne - m3rcin - 07-11-2015 18:45

Witam
Zakupiłem domenę epolsat.pl i chcę ją sprzedać czy nie wiążą się z tym jakieś konsekwencje związane z Telewizją Polsat ??


RE: epolsat mam taką domenę czy to legalne - rozekrr - 07-11-2015 18:48

Nie, niby z jakiej racji, masz przedrostek "e" także na luzie Smile


RE: epolsat mam taką domenę czy to legalne - daniel42na - 07-11-2015 18:48

Całkiem możliwe, bo to nazwa własna, sugeruje abyś odpuścił... zrobisz jak zechcesz.


RE: epolsat mam taką domenę czy to legalne - m3rcin - 07-11-2015 18:51

zapłaciłem za nią była dostępna wiec no nie wiem jak to jest kupiłem ja na aftermarket i tam ją wystawiłem
to tak samo jak mam edron24.pl to tez można powiedzieć że ktoś przyczepi się do "drona"


RE: epolsat mam taką domenę czy to legalne - daniel42na - 07-11-2015 18:53

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cybersquatting


RE: epolsat mam taką domenę czy to legalne - m3rcin - 07-11-2015 18:57

to już nie wiem to co może mi grozić za to ??


RE: epolsat mam taką domenę czy to legalne - daniel42na - 07-11-2015 19:02

Pomyśl logicznie, po co chcesz to wystawiać na sprzedaż i komu sprzedać? Polsatowi? Przecież nikt inny nie będzie tym zainteresowany a jeśli oni Cię wyłapią to w najlepszym wypadku oddasz ją za darmo a w najgorszym zabulisz jeszcze kare.
Rób sobie co uważasz, ale moim zdaniem nic na tym nie zarobisz a jedynie możesz stracić.


RE: epolsat mam taką domenę czy to legalne - m3rcin - 07-11-2015 19:03

no ok dzięki za radę może masz racje lepiej nie ryzykować.


RE: epolsat mam taką domenę czy to legalne - daniel42na - 07-11-2015 19:09

Szukaj domen które nie są nazwami firm i nie kojarzą się z żadnymi znakami towarowymi... na przykład "tanietelefony" na tym sobie zarobisz i problemów nie zarobisz, temat zamykam.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


RE: epolsat mam taką domenę czy to legalne - surfer0700 - 07-11-2015 19:24

Raz miałem domenę z tvn w nazwie i nie był to dobry ruch Jerk
Więc nie polecam. impreza