Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MaLiN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: MaLiN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne (/Temat-MaLiN-ogolne-opinie-mentor-inwestycji-w-opcje-binarne-123658)

Strony: 1 2 3


MaLiN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - MaLiN - 07-11-2015 17:58

Pisałeś ze mną i w czymś Tobie pomogłem? Oceń mnie! Huh
Dotyczy również osób, które wtajemniczam w opcje binarne Wink

Jeśli chcesz wystawić opinie o mnie, skopiuj poniższy kod według jakiej skali mnie oceniasz:

Kod:
[color=green][b][POZYTYW][/b][/color]
Powód:

Kod:
[color=brown][b][NEUTRAL][/b][/color]
Powód:

Kod:
[color=red][b][NEGATYW][/b][/color]
Powód:



RE: MLN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - deidara3210 - 14-11-2015 22:45

[POZYTYW]
Powód: Polecam bardzo pomocny użytkownik forum. Na każde pytanie dotyczące opcji udzielił mi odpowiedzi ( oczywiście jeśli ją znał ) jeśli nie to poszukał informacji i przekazał


RE: MLN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - MaLiN - 16-11-2015 17:58

Dziękuje za opinie Wink


RE: MLN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - Oskarox - 30-11-2015 23:13

[POZYTYW]
Powód: Ranga Tutora w pełni zasłużona. MLN udziela dokładnych informacji na temat opcji binarnych i chętnie pomaga nawet niedoświadczonym użytkownikom. Serdecznie polecam Lol


RE: MLN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - adalbert - 02-12-2015 00:27

Kod:
[color=green][b][POZYTYW][/b][/color]

Jak najbardziej pozytyw! Bardzo pomocny i sympatyczny uzytkownik. Goraco polecam wszystkim i serdecznie pozdrawiam.


RE: MLN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - MaLiN - 03-12-2015 14:00

Dzięki wielkie Wink


RE: MLN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - plewa89 - 17-12-2015 17:15

[POZYTYW]
Użytkownik zawsze pomocny


RE: MLN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - MaLiN - 13-01-2016 00:18

Dziękuje za opinie Smile


RE: MLN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - konrad123456789 - 29-01-2016 10:35

[POZYTYW]
Powód: Polecam, wywiązuje się z refback'u Huh


RE: MLN - ogólne opinie - mentor inwestycji w opcje binarne - MaLiN - 05-02-2016 21:46

Dziękuje Wink