Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odprowadzenie podatku CpaGrip - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Odprowadzenie podatku CpaGrip (/Temat-Odprowadzenie-podatku-CpaGrip-123617)

Strony: 1 2


Odprowadzenie podatku CpaGrip - kariolmax - 06-11-2015 22:17

Witajcie,
jakieś 2 miesiące temu wypłaciłem 20$ na mojego PP z cpagrip.

Wypełniałem ten formularz podatkowy, ale nie wiem czy podałem tam swoje realne dane, niestety nie mam już dostępu do tego konta.

Czy Cpagrip wysyła jakieś informacje do US czy można na to machnąć ręką?

Pozdrawiam.


RE: Odprowadzenie podatku CpaGrip - Assasinoo - 06-11-2015 22:22

Oczywiście, że machnąć ręką.


RE: Odprowadzenie podatku CpaGrip - szykiryki - 06-11-2015 23:03

Oczywisci, ze odprowadzić podatek.


I co teraz?
50 na 50. I teraz dilema- posluchac Asa czy Szyki?

Serio- zadne info tajemnym kanałem nie zostanie raczej wysłane, zwłaszcza, ze to zagraniczny podmiot. Ale jak CPAGrip ma powodować polucje nocne i inne (nie)prawidlowosci (Ass wie o czym mowa!!!), to lepiej w dodatkowych dochodach wykazac...


RE: Odprowadzenie podatku CpaGrip - kariolmax - 06-11-2015 23:15

Szyki, problemem będzie również PayPal ( miałem tam więcej prywatnych, zarobkowych transakcji) oraz te wszystkie dokumenty ( dotychczas wszystkie zarobki były na pełnoletnia siostrę.


RE: Odprowadzenie podatku CpaGrip - rachman - 07-11-2015 00:49

Każdego zeta powinno się rozliczyć. Firma może nie wysyła info, niemniej ślady na PP czy koncie bankowym zostaną... tylko procent że ktoś w ogóle wpadnie na pomysł prześwietlania Cię jest znikomy Wink


RE: Odprowadzenie podatku CpaGrip - kariolmax - 07-11-2015 10:02

PayPal nie informuje US o naszych aktywnościach na kontach więc tutaj luzik Smile


RE: Odprowadzenie podatku CpaGrip - szykiryki - 07-11-2015 10:07

Moim zdaniem naprawde nie ma się czym przejmować Smile.
W tym formularzu podatkowym byly jakieś wrażliwe dane, czy tylko standardzik typu imie, nazwisko, adres itp?


RE: Odprowadzenie podatku CpaGrip - AnnaKa - 07-11-2015 10:16

Ciężko byłoby Tobie ogarnąć wszystkie kwoty?
Jeśli nie to wpisz w inny dochód i możesz zapłacić podatek od tej sumy.

A na przyszłość warto prowadzić sobie notatki na bierząco co i jak.


RE: Odprowadzenie podatku CpaGrip - kariolmax - 07-11-2015 10:58

Ciężko niestety.


RE: Odprowadzenie podatku CpaGrip - rachman - 07-11-2015 15:10

Cytat:PayPal nie informuje US o naszych aktywnościach na kontach więc tutaj luzik
Informuje ale na wezwanie odpowiednich organów. Samo z siebie nie musi więc nie robi tego.