Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce (/Temat-Kupie-miejsce-w-Twoje-sygnaturze-na-tym-forum-albo-na-innym-o-podobnej-tematyce-123590)

Strony: 1 2


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - jasieeks - 07-11-2015 14:26

(07-11-2015 13:41)nitram napisał(a):  @[jasieeks] bardzo mało postów ale może na chwilę obecna 1 zł na miesiąc czyli do końca roku za 2 zł ? pasuje ?

@[Slight] stawka 10 zł do końca roku pasuje ?

Posty cały czas rosną, staram się dużo udzielać, co powiesz na 4 zł?


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - rekki - 07-11-2015 23:35

Jestem zainteresowany - do końca miesiąca. Podaj stawkę i czy wchodzę do gry Tongue


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - nitram - 07-11-2015 23:59

jasieeks - 2 zł to i tak dużo w porównaniu do tego że sygnaturę konta 1000 postów mogę mieć za 10 zł do końca roku. Zastanów się i jeśli odpowiada 2 zł to biorę jeśli nie to trudno Smile Ewentualnie 2,50 zł jak obiecasz że będziesz bardzo aktywny (bez offtopu i spamu oczywiście)

rekki wysłałem PW
Nadal aktualne bardziej interesują mnie w tej chwili większe konta typu 2000 postów plus ale każdą ofertę można składać podawajcie od razu cenę jaka was interesuje.


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - MilanFan - 08-11-2015 00:08

Mógłbym swoją sprzedać. Pisz PW, jeśli zainteresowany. Wink


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - Pasza dla konia - 08-11-2015 00:12

Napisz pw, wrzucę za friko do siebie Smile


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - MilanFan - 18-11-2015 19:44

Polecam. Jerk


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - batman - 18-11-2015 19:54

jestem zainteresowany napisz ile bys dal


Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - yazir - 03-01-2016 01:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.