Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce (/Temat-Kupie-miejsce-w-Twoje-sygnaturze-na-tym-forum-albo-na-innym-o-podobnej-tematyce-123590)

Strony: 1 2


Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - nitram - 06-11-2015 14:42

1.Nazwa przedmiotu : miejsce w sygnaturze
2.Opis przedmiotu :Kupię miejsce w Twojej sygnaturze na tym forum lub na innym na czas do końca miesiąca listopada, albo do końca roku. Wymagane konto z dużym stażem minimalna ilość napisanych postów to 2000 +, napisanych w różnych tematach a nie tylko w dziale typu refback.
3.Zdjęcia : BRAK
4.Kontakt : Wiadomość na forum
5.Cena : W zależności od Twojego konta ale myślę że do końca miesiąca 5 zł, do końca roku 10 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :Obojętnie dostosuje się doładowanie telefonu, skrill, paypal, przelew itp.
Jeśli masz inną propozycję cenową, napisz, przemyślę Twoją propozycję.


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - konrad123456789 - 06-11-2015 14:52

Jestem zainteresowany, mam też konto na innym forum (ponad 1000 postów)gdzie też mogę wstawić.


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - nitram - 06-11-2015 15:05

odpisałem na PW. Dużo osób już napisało do mnie, do wieczora określę się czy wybiorę wszystkie oferty czy tylko wybrane. Proszę na pw pisać również cenę czy akceptujecie moją propozycję czy ustalacie własną.


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - konrad123456789 - 06-11-2015 21:13

Wszystko ok, polecam Tongue


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - aero2 - 06-11-2015 21:14

Dobrze płaci, polecam autora tematu.Smile


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - nitram - 06-11-2015 21:24

Również dziękuję za transakcję

http://zarabiam.com/Temat-nitram-Ocena-transakcji-52724

Tutaj możecie dodać opinię z transakcji ze mną.


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - jasieeks - 06-11-2015 21:28

Nie mam określonej liczby postów ale mogę Ci zaproponować sygnature all time za dogodnä dla nas obu cenę Smile Jak coś PW.


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - Slight - 06-11-2015 21:31

Jeśli jeszcze szukasz, to ja jestem chętny. Wink


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - nitram - 07-11-2015 13:41

@[jasieeks] bardzo mało postów ale może na chwilę obecna 1 zł na miesiąc czyli do końca roku za 2 zł ? pasuje ?

@[Slight] stawka 10 zł do końca roku pasuje ?


RE: Kupię miejsce w Twoje sygnaturze na tym forum albo na innym o podobnej tematyce - Lontek - 07-11-2015 13:50

Napisz na pv, jak jesteś moja zainteresowany.