Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z miłości do Leadów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Z miłości do Leadów (/Temat-Z-milosci-do-Leadow-123563)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Z miłości do Leadów - Lavilare - 05-11-2015 23:23

Dziś zakupiłem 35 paczek, narazie marne naliczenia. Zobaczymy jak się to rozwinie Smile Dziennik będę aktualizował codziennie. Dziś screena nie dodaje, bo załapałem się na kilka naliczeń (są co godzinę).


RE: Hajs na PayNaw - Bonezz - 05-11-2015 23:26

Zakupiłeś 35 paczek w momencie gdy w programie zaczyna się dziać jak w RevTrafficVerts, które skończyło się upadkiem po kilku dniach od rozpoczęcia działalności a admin jest nieznany, kiepski ruch.


RE: Hajs na PayNaw - Lavilare - 05-11-2015 23:41

Wiem doskonale o tym jakie ryzyko ponoszę. Gdyby to miały być moje ostatnie oszczędności - nie władował bym ich w żaden program. Mam nadzieje, ze program się rozkręci, a czym pózniej bym zainwestował tym większe ryzyko, ze pózniej mi się to nie zwróci. Uda się - fajnie. Nie uda się - nie będę płakał na forum, bo wiem na co sie pisze. Proste Smile


RE: Hajs na PayNaw - Bonezz - 06-11-2015 08:21

Widzę działasz w stylu zasady "Inwestuję tyle ile jestem gotów stracić", no cóz, powodzenia Smile


RE: Hajs na PayNaw - trybulski - 06-11-2015 08:45

Przecież ta zasada jest najlepsza w tego typu rzeczach. Nie inwestuje więcej, niż jest gotowy stracić, więc nie będzie później płakał nad rozlanym mlekiem Smile


RE: Hajs na PayNaw - Lavilare - 06-11-2015 22:47

Dzień 1 + Dzień 2

Podsumowanie dwóch dni: nic nie robię Smile Nie będę reinwestowal, dopóki program nie ruszy z kopyta. Liczę na to, że szybko uporają się z problemami technicznymi i naliczenia podskoczą. Wrzucam screena i życzę wszystkim dobrej nocy Smile



[Obrazek: image.jpg]



RE: Hajs na PayNaw - full2000 - 07-11-2015 13:27

Jakie są aktualne, dzienne naliczenia (%) w tym programie ? Powodzenia ! Smile


RE: Hajs na PayNaw - Miedziany - 07-11-2015 13:52

(07-11-2015 13:27)full2000 napisał(a):  Jakie są aktualne, dzienne naliczenia (%) w tym programie ? Powodzenia ! Smile

Ciągle jest chyba 2 % nie zauważyłem zmiany, mam nadzieję że program ogarną ;x


RE: Hajs na PayNaw - Lavilare - 07-11-2015 13:56

Owszem, dalej 2%. Na fanpage'u przedwczoraj była informacja, ze pracują nad wszelkimi problemami technicznymi. Uważam, ze nie ma co panikować. Poczekamy, zobaczymy Smile

@edit
Dokładna wartość naliczania to 2,16%.


RE: Hajs na PayNaw - Lavilare - 08-11-2015 00:40

Dzień 3

W sprawie naliczeń niestety nic się nie zmieniło. Dziś dokupiłem jedną paczkę jako reinwestycję. Wracam jednak do tego co pisałem wcześniej, że paczek już dokupować nie będę póki naliczenia nie podskoczą.


Dzisiejsze naliczenie: 2,16%

Wpłaciłem: 70$
Wypłaciłem: 0$
Liczba paczek: 36