Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem! Pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem! Pomocy! (/Temat-Problem-Pomocy-123555)



Problem! Pomocy! - chacku - 05-11-2015 21:13

Czesc. Mialem wordpressa na hostingu z proserwer czyli nazwa byla poczatkowo instagramy.xaa.pl ale rok temu wykupilem do tego domene .com więc w ustawieniach głównych wordpressa ustawilem wtedy ze strona ma dzialac jako .com. Teraz mi wygasła ta domena .com lecz ja nie chce jej przedłużać i kupiłem .pl ale jest problem! Sama strona instagramy.xaa.pl dziala (tylko strona główna) a jak gdzies klikne to od razu przenosi na .com/?s cos takiego.
Pytanie do Was jak zmienic adres tej .com na .pl poprzez dostęp ftp?


RE: Problem! Pomocy! - ClassAxion - 05-11-2015 21:19

Musisz wejść do bazy danych przez phpmyadmin, potem chyba w settings i tam masz "zmienną" odpowiedzialną za url.

Jeśli nie zrozumiałeś to ktoś inni Ci to bardziej wyjaśni Smile


RE: Problem! Pomocy! - chacku - 05-11-2015 21:27

Było w options! Gościu wiszę Ci piwo!

Teraz pytanko dodałem adresy dns na home, na proserwer dodałem domene jako główną podpiętą a po kliknięciu w domene(mimo, że mineło 24h) wyskakuje:
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Problem! Pomocy! - rozekrr - 06-11-2015 10:23

Nie wiem czemu tylko masz ftpquota...?

Zrobiłeś tak że domenę dodałeś na proserwer, utworzyło Ci na ftp katalog i tam masz stronę, a dnsy z proserwera masz na home tak?


RE: Problem! Pomocy! - CRUZA - 06-11-2015 10:25

jak masz index to na jakiś serwer jednak wskazuje, sprawdź sobie np.tu :

https://www.nexcess.net/resources/tools/global-dns-checker/

wybierz NS i pokaże gdzie masz zaktualizowane.

Trzeba było skopiować na starym hostingu cały serwis i na nowym odpalić czysty wordpress i do niego kopię wczytać.


RE: Problem! Pomocy! - asiorek - 06-11-2015 10:30

i sprawdz wgl czy aby na pewno wrzucasz pliki do folderu public html Big Grin


RE: Problem! Pomocy! - chacku - 06-11-2015 11:56

Panowie popiąłem domene i nie wiem czemu wskazuje na folder w ftp warezhack.pl :O ! W ktorym jest tylko ftpquota..